Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler, Haberler//Booking Neden Türkiye’de Rezervasyon Yapmıyor ?

Booking Neden Türkiye’de Rezervasyon Yapmıyor ?

Booking.com Geri dönüyor Mu ?

Booking Türkiye Açıldı Mı?

 

Arkadaşlar merhaba bugün  yazımızda sizlere booking.com tatil sitesinin neden Türkiye’de satış yapmadığı ve yapacak mı ? sorularının yanıtını vermeye çalışacağız.

 

Booking.com Türkiye’ye ne zaman gelecek? Booking Türkiye rezervasyonlarını göremiyoruz? Booking.com da Türkiye otelleri görün müyor? Booking neden Türsab ile mahkemelik oldu ? Sorularının cevabını yazmaya çalışacağım. Booking Türkiye’ye önümüzdeki birkaç ay içerisinde gelmesi bekleniyor. Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı ile iletişime geçen booking.com yetkilileri cezaları ve düzenlemeleri kabul ederek Türkiye rezervasyonlarına başlaması bekleniyor. TÜRSAB’ın açtığı dava nedeni ile Türkiye rezervasyonu yapamayan booking artık rezervasyonlara başlayacak. Mahkemelik olan booking başta vergilendirme nedeni Türkiye’de faaliyet gösteren diğer rezervason şirketlerine eşitlik sağlanması amacıyla geçici olarak hizmetleri durdurulmuştu.

Önümüzdeki haftalarda sitenin faaliyete geçmesi bekleniyor. Çünkü erken rezervasyon ile binlerce müşteri kaybeden booking 2018 yılını da boş geçmeyi düşünmemektedir diye öngörüyoruz. Herkese şimdiden iyi tatiller.

 

 

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap