Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//NakeFit Tabanlık

NakeFit Tabanlık

NakeFit Tabanlık Kaç lira? NakeFit Tabanlık Kaç Dolar?

Modayı ve yenilikleri çok yakından takip etmiyorsanız. Bu yaz sahillerde, havuz da yada terlik giyilen bir çok mekanda yepyeni bir ürünle karşılaşacaksınız. İlk bakışta insanların çıplak ayakla kızgın kumlarda, kayalık benzeri keskin yerlerde çok rahat yürüdüğünü zannedebilirsiniz. Ancak daha dikkatli bakınca ayaklarının altında yani ayak tabanlarında bir nesne olduğunu göreceksiniz.

Siyah, pembe ve açık mavi olan bu tabanlık İtalyan NAkefit frması tarafından tasarlanıp piyasaya sürülmüş. Dayanıklı, kaymaz ve su geçirmez bir ürün oluşturan firma terli ve benzeri ürünlerin tüm dezavantajlarını yok etmeyi amaçlamış.

Kolay bir şekilde ayağınızın tabanına yapıştırabileceğiniz Nakefit tabanlık, istediğiniz zaman aynı kolaylıkda çıkarılabiliyor.

Plaj – Düşünmeden sıcak kumsalda yürüyün. HAVUZ – Su geçirmez ve yüzme havuzu için uygun. Kaymaz ve güvenle koşabilirsiniz. Kısacası Her yerde yürümek hiç bu kadar özgür olmamıştı, diyebileceğiniz bir ürün.


Ancak şimdilik fiyatı 33 dolar ve sadece tek kullanımlık mı? Bu sorunun cevabı verilmemiş. Yani tek kullanımlık ise Nakefit tabanlıklar el yakacak cinsten.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap