Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Müge Anlı Aleyna Tilki Kim?

Müge Anlı Aleyna Tilki Kim?

Aleyna Tilki Kimdir? Müge Anlı

Kamuoyunda ve ekranlarda dedektif olarak bilinen ve ele aldığı olaylarda sonuç elde edebilen Müge Anlı‘yı bilen tanımayan yoktur herhalde. Zaman zaman kamu kurum kuruluşlarından bile önce bir çok konuya ışık tutup aydınlatabilen Müge Anlı son günlerde masaya yatırılan ve gözardı edildiği anlaşılan çocuk istismarı konusunda yeni bir haberi gündeme taşıdı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Müge Anlı Atv ekrabnda gelen ve adı Müge Anlı ile Talı Sert olan programında ismi Aleyna Tilki olan genç bir kızın durumunu dile getirdi. Budurumunda çocuk istismarı olduğunu ve ilgililerin ailesine rağmen muhakkak hareket geçeceğini belirtti

Aleyna Tilki Kim?

2000 yılında dünyaya gelen Aleyna Tilki aslen Konyalıdır. Şuanda halen lise öğrencisi olan Aleyna Tilki 1,65 boyunda ve 48 kilodadır. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları’nı söyleyerek hafızalara kazınan Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısı ile popüler olmuştu.

16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin bu ay içinde İstanbul Maslak taki  ‘X Large’ isimli gay kulüpte, yanında jartiyer giymiş yarı çıplak erkeklerle sahneye çıktığının görüntüleri paylaşıldı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap