Buradasınız : Ana Sayfa //Eğitim//Okul Öncesi Gelişim Raporu İlgi Görüş ve Öneriler

Okul Öncesi Gelişim Raporu İlgi Görüş ve Öneriler

Okul Öncesi Karne Mektubu

Sevgili Öğrencim;

Bütün bir yıl boyunca birlikte güldük, birlikte üzüldük. Sen benden çok şey öğrendin ben de senden çok şey öğrendim. Her zaman birbirimize sevgi dolu olduk. Beni üzdüğün zamanlarda bile gülüşünle affettirdin kendini bana. Büyüdün ve artık yeni bir okula başlayacaksın. Yeni bir öğretmenin ve yepyeni arkadaşların olacak. Eminim benim ile birlikte geçirdiğin zaman ve öğrendiklerinle çok başarılı bir öğrenci olacaksın. Hep mutlu, sağlıklı, başarılı bir hayat diliyorum sana…

Sevgiyle kal…

Öğretmenin

……….…………

—————————————

Sevgili öğrencim;

Seni tanıyalı neredeyse bir yıl oldu. Seninle bu süre içerisinde çok şey paylaştığımızı düşünüyorum. Bu süreçte sen neler yaptın biliyor musun?

Güzel gözlerindeki ışıkla, bana “Öğretmenim” deyişinle, sevgini koşulsuz sunuşunla ve tertemiz yüreğinle beni kendine fazlasıyla alıştırdın.

Artık büyüdün ve seneye yeni bir yola çıkacaksın. Hayatında yeni bir sayfa açıp ilkokula başlayacaksın. Bundan sonra zaman biraz daha hızlı akacak ve biraz daha yorucu geçecek. Yeni sınıfın, yeni arkadaşların ve yeni öğretmenin ile çok mutlu günler geçireceğine inanıyorum.

Allah’tan senin için, kocaman mutluluk, sağlık ve başarı diliyorum. Derslerinde başarılı olmanı arzu ediyor, ama herşeyden önemlisi ve gereklisi iyi bir insan, mutlu bir birey olmanı diliyorum.

Herşey gönlünce olsun yavrum…

İlk Öğretmenin

.………………………

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap