Buradasınız : Ana Sayfa //Pratik Bilgiler//Antivirüs Pastil Yorumları

Antivirüs Pastil Yorumları

Cistus Antivirüs Pastil Yorumu

Kendi resmi sitesinde aşağıda verdiğimiz açıklamalar ile anlatılan antivirüs Pastil, insanların en çok karşılaştığı grip virüsüne karşı tanıtılmakta. Geçiş mevsimlerinde sık rastlanan grip için alternatif olabieceği için dikkatleri çeken Cistus Antivirüs Pastil için YORUMLARINIZI bekliyoruz.

Cistus Antivirüs Pastil

Cistus Antivirüs Pastil

Cistus Dünyanın bir çok ülkesinde kullanılmaktadır. Amerika ve İngiltere, Almanya başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde güvenle kullanılıyor.
Cistus Antivirus Pastil’in etkisi ve güvenli kullanımı, yapılan araştırmalarla kanıtlanmıştır. Cistus Antivirus ağız ve farenkste mekanik bir savunma tabakası oluşturarak, gribi önler.
Dünya Sağlık Örgütü’nün referansı:
Dünya Sağlık Örgütü (WHO), 2010 yılında yayınlamış olduğu basın bildirisinde , Cistus’un antiviral etkiye sahip olduğunu ve gribe karşı korunmada önerildiğini açıklamıştır. Gribi önleyen antiviral etkili pastildir.Antiviral ve antibakteriyel etkinlik gösterir.6 saat koruma sağlar.Sistemik dolaşıma katılmaz. Bildirilmiş herhangi yan etkisi yoktur. Hastalık sırasında boğaz kaşıntısını ve kuru öksürüğü hafifletir.

Benzer Yazılarımız:

Evlilik Yüzüğü Hangi Parmağa Takılır ?
Kolay Kravat Bağlama Yöntemi
Kruvasan Tarifi
14 Şubat Sevgililer Günü Yardımlaşma Platformu 🙂
Evde Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?
Tiramisu Kolay Tarifi

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap