Buradasınız : Ana Sayfa //Film Yorumları, Genel, Magazin Haberleri, Türk Film ve Yorumları//Kaçma Birader (Yozgat Akşamları)

Kaçma Birader (Yozgat Akşamları)

Yozgat Akşamları Kaçma Birader

Kaçma Birader filminin yeni videosu Yozgat Akşamları internetin yeni fenomeni olacak gibi hızlı bir giriş yaptı.

Yozgat Akşamları şimdiden youtube de hızlı bir izlenme oranları ile giriş yaptı. Yozgat akşamları kaçma birader sinemalardada merakla beklenmeye başladı. Kaçma Birader Ömer Faruk Sorak’ın süpervizörlüğünde çekilen “Kaçma Birader” filminin senaryosu Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. Başrollerini Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili’nin paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Murat Kaman ve Defne Deliormanlı üstleniyor. Kaçma Birader sevdiği kız için Yozgat’tan İstanbul’a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul’a gelen, kendine has bir ailenin hikayesine odaklanıyor. Bu aile sinemaya kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu bir macera getirecek. Kaçma Birader den önce Yozgat Akşamları klibi geldi ve çokta güzel geldi. Kaçma Birader Yozgat Akşamları sizlerle. Yozgat Akşamları Kaçma Birader iyi seyirler.

kacma_birader_yozgat_aksamlari

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Bir Hikayem Var 03 Mayıs 2013
Benim Hala Umudum Var'ın Umut'u Gizem Karaca
Buse Terim'in Nişanlısı Volkan Bahçekapılı Kimdir?
Bi Küçük Eylül Meselesinde Çalan Şarkılar
Gecenin Tenhasında Film Yorumları
Takım: Mahalle Aşkına Film Konusu ve Müzikleri

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica