Buradasınız : Ana Sayfa //Yarışma Programları//Efecan Dianzenza Survivor 2016

Efecan Dianzenza Survivor 2016

Survivor 2016 Gönüllüler Efecan Dianzenza

Acun Ilıcalı’nın kendi televizyon kanalı TV8’e taşıdığı programların başında gelen ve 2016 yılında devam edecek olan Survivor 2016 yarışma programı 07.02.2016 da başlayacak. Survivor 2016 da yine Ünlüler takımına karşı Gönüllüler karşı karşıya gelirken Gönüllüler Takımında yer alan isimliler arasında yer alan öyle isimler var ki neredeyse Ünlülere taş çıkaracaklar. işte Survivor 2016 Gönüllüler takımında yer alan EFECAN DİANZENZA bu isimlerden birisi diyebiliriz. Survivor 2016 tanıtımlarında “Survivor  meşalem son güne kadar yanacak” iddiasıyla yarışmada yer alacağını açıklayan Efecan Dianzenza hakkında merak edilenleri paylaşacağız.

EFECAN DİANZENZA

EFECAN DİANZENZA

Efecan Dianzenza Kimdir?

Efecan Dianzenza, soy isimden de anlaşılacağı üzere annesi Türk, babası İngiliz vatandaşı olan siyahi bir babanın, 14 Temmuz 1990 yılında Londra (İngiltere) doğumlu oğludur. Efecan Dianzenza ailesiyle İngiltere’den 3 yaşında Türkiye döndü.  İzmir Karşıyaka yerleşen Efecan Dianzenza, 9 yaşında Karşıyaka Spor Kulübü’ nün alt yapısında futbol oynamaya başlayıp 14 yaşında Antalya Spor Kulübüne transfer oldu. Bu arada müziğe de ilgi duymaya başladı. Efecan Dianzenza evine küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerce şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. Efecan Dianzenza  Antalya’da sonrası spor ve müzik hayatını İstanbul’da devam ettirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile anlaştı.Bu süreçte müzik hayatını İstanbul’da underground anlamda devam ettirdi. Profesyonel anlamda gece kulüplerinde dj lik yapmaya başladı. Liseden mezun olunca üniversite sınavlarına girip Anadolu Üniversitesi’nde Spor Akademisi Antrenörlük bölümünü kazandı ve futbolu bıraktı.

2010 yılında Model of Models yarışmasında Türkiye 1.si olarak moda ve mankenlik sektörüne girmiş oldu. Hemen ardından Endonezya’da düzenlenen Mister İnternational yarışmasında dünya 6.sı oldu.

Efecan Dianzenza – Hopp

[youtube]https://youtu.be/EvnompPdjv8[/youtube]

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap