Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Ozan Güven’in Yeni Sevgilisi Kim?

Ozan Güven’in Yeni Sevgilisi Kim?

Ozan Güven’in Yeni Aşkı

Son günlerin en popüler haberleri arasında olan ve sosyal platformlarda hayli konuşulan Nazlı Çelik ve Ozan Güven aşkı dedikodusu 2015 yılının şu son günlerine damgasını vurdu. Nazlı Çelik ve Ozan Güven Aşk mı Yaşıyor? Şu anda hala dedikodu olarak görülen haberin içeriği ise şöyle; Sosyal Medya Hesaplarından birbirlerini takip etmeye başlayan Ozan Güven ve Nazlı Çelik ikilisinin hemen sonrasında oynanan Darüşşafaka Doğuş Basketbol takımının, Turkish Airlines Euroleague’de kazandığı maçı çocukları ve arkadaşları ile birlikte izlemeleri dedikoduların doğruluk payını artırdı. Ozan Güven oğlu Ali Aziz ile Nazlı Çelik ise kızı Kayra ile birlikte hep beraber maçı izlerlerken dikkat çekmek istemeyen ikili yanlarına Televizyon programcısı Saba Tümer ve Ünlü manken Tülin Şahin eşlik etti.

Dedikoduların yoğun bir şekilde yaşandığı şu günlerde durumun gerçeklik halini hep beraber bekleyip göreceğiz. Çok tanınan iki ünlü isim olmalarına karşın Ozan Güven ve Nazlı Çelik Kimdir? Kısaca tanıyalım.

Ozan Güven & Nazlı Çelik Aşkı

Ozan Güven & Nazlı Çelik

Nazlı Çelik Biyografi

Nazlı Çelik 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğuş Holding’in üst düzey yöneticilerinden olan Yücel Çelik ve Semra Çelik’in iki çocuğundan birisidir. İlk ve orta öğrenimini İstanbul Özel Dost Koleji’nde, lise eğitimini ise İsviçre’de bulunan The Amerikan School In Switzerland yatılı okulunda tamamladı. 2015 yılında Star TV ekranlarına göreve başlayarak haber programları sunmaya başladı. Bunlardan en dikkat çekeni ise Kırmızı Koltuk programı oldu. 2008 yılında Uğur Dündar’ın Star Haber’i sunduğu zaman muhabirlik yaparken 2011 yılından itibaren genel yayın yönetmenliği ve Star Haber’in sunuculuk görevini üstlenmiş ve halen devam etmektedir.

Ozan Güven & Nazlı Çelik

Ozan Güven

Ozan Güven Biyografi

Ozan Güven Almanya’nın Nürnberg şehrinde 19 Mayıs 1975 tarihinde doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümünü bitirdikten sonra İzmir Belediye Konservatuar’ında oyunculuk dersleri alarak İkinci Bahar, Koç’um Benim, Bir İstanbul Masalı, Hırsız Polis, Can’ım Ailem ve Muhteşem Yüzyıl gibi büyük ses getiren dizilerde rol almış ve Balalayka, 9, Yazı Tura, Ejder Kapanı ile ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın G.O.R.A, A.R.O.G., Pek Yakında, Yahşi Batı gibi gişe rekorları kırmış filmlerde rol almıştır.

2005 yılında yayınlanan İkinci Bahar filminde rol arkadaşı Türkan Derya ile evlenmiş ve Ali Aziz adında bir çocukları olmuştur. 2010 yılında evliliği sona ermiştir.

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap