Buradasınız : Ana Sayfa //Hobi//Kağıttan Minyon Yapımı

Kağıttan Minyon Yapımı

Poster Şeklinde Minyon Yapılışı

Minyonlar çılgın hırsız serisi ile tanınan ve ardından Minyonlar adlı film ile yediden yetmiş yediye herkesin beğenisini kazanmış durumda. Evde minyon posteri yapımına geçmeden önce sizlere Minyonlar Nedir, Minyonlar Nece Konuşur, Minyonlar filminde seslendirmeleri kimler yaptı, Minyonlar Hangi Dili Konuşur? Sorularına kısaca değinelim istedik.

Minyonlar Nedir, Hangi Dili Konuşur?

Minyonlar yukarıda belirttiğimiz gibi çılgın hırsız serisi ile ünlü olan yaratık desek yanılmış olmayız. Minyonlar birbirine çok benzeyen yaratıklar ve filmde kendilerine bir efendi bulma çabaları var. Minyonlar ismini ilk kez duyan veya televizyon ekranlarında gören kişiler genellikle Minyonlar yerine Milyonlar olarak algılıyor. Bu küçük sevimli yaratıklar filmde İngilizce, Fransızca, İbranice ve İspanyolca karışımı yani Minyonca konuşuyorlar. Filmde Sandra Bullock gibi ünlü isimlerde seslendirme yapmalarına karşın dikkat çekici en önemli nokta 899 tane Minyonun seslendirmesini filmin yönetmenine ait.

Minyonlar hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra kısaca evde çocuğunuzla beraber yapabileceğiniz ve sizleri çok uğraştırmayacak ama sonuncunda sevimli sarı bir yaratımız olacak. Bizlere lazım olan malzemeler sarı ve mavi fon kağıdı, makas, yapıştırıcı, kalem ve aşağıda fotoğrafı yok ancak eldiven, ayakkabı, düğme, gözlük ve gözbebeği için keçe kullandım. Yapılışı hakkında çok fazla detaya yer vermeye gerek olmadığından fon kağıdına minyon şeklini çizip kesmeniz ve sonrasında giydirmeniz yeterli olacaktır şeklinde kısa bir açıklama yapabiliriz.

Minyon Yapımı İçin Gerekli Malzemeler

Minyon Yapımı İçin Gerekli Malzemeler

Minyon Çizimi

Minyon Çizimi

Minyon Çizimi

Minyon Yapımı

image

image

image

image

Minyon Posteri

Minyon Posteri

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap