Buradasınız : Ana Sayfa //Cep Telefonu, Teknoloji//Android Telefondan İphone Telefona Rehber Nasıl Aktarılır?

Android Telefondan İphone Telefona Rehber Nasıl Aktarılır?

Android Telefondan Iphone’a Rehber Aktarma

Arkadaşlar merhaba son yıllarda hızla gelişen teknoloji ile birlikte akıllı telefonlar iphoneler havada uçuşmakta. Bu teknoloji içerisinde her zaman aynı marka model telefon kullanımı artık neredeyse imkansız hale geldi. Ben bu yazımda android telefondan iphone a rehber aktarma nasıl yapabiliriz ondan bahsetmek istiyorum.

Android Telefondan İphone Rehber Kopyalama Çeşitleri

Hepimiz android telefonumuzdaki rehber, drive vb. işlemlerimizi senkronize ettiğimizi biliyoruz. Bu sistem ile hepimiz Google hesabını iphone mail kişiler takvimler kısmından hesap ekleyerek eşitleme ile rehber aldığımızı da biliyoruz. Fakat ben daha dün İphone 6S de farklı bir yöntem kullanarak rehberi aktardım ve senkronizasyon vb gibi işlemleri beklemeden 2 saniye içerisinde gerçekleşti.

android rehber çevirici

android rehber çevirici

Peki bu yöntem nedir? Bu yöntem ile sadece yapmanız gereken akıllı telefonunuzdan rehbere girmek oradan birden fazla işaretle yada tamamını seç kısmından bütün rehberi seçerek paylaş logosunu tıklamak. Buradan ise istediğiniz yöntemle ister mail ister whatsapp ister drive hngi yöntemi kullanmak istiyorsanız rehberi oraya atın. Sonrasında ios telefonunuzda bu dosyayı açmak için dokunduğunuzda rehber kaydedilsin mi sorusunu göreceksiniz. Sonrası ise sadece evet yazısına dokunmak . İşte bu kadar android telefondan iphone a rehber aktarma en büyük sorunumuz çözüldü.

Not : Kullanılan android telefon Sony Xperia Z2 aktarılan cihaz Apple İphone 6S. Buradaki örnek videoda senkronizasyon sistemi ile rehber aktarmayı görebilirsiniz. İyi seyirler…

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=KZ2P0u2Xy-Y[/youtube]

 

 

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap