Buradasınız : Ana Sayfa //Programlar//Neden Facebook ve Twitter’da Bağlantı Sorunu Yaşanıyor?

Neden Facebook ve Twitter’da Bağlantı Sorunu Yaşanıyor?

Facebook ve Twitter Neden Yavaş Açılıyor?

Sosyal paylaşım platformlarının en çok kullanılanlarının başında gelen Facebook ve Twitter bugün oldukça yavaş ve açılma sıkıntısı yaşıyordu. Bu sıkıntılardan dolayı kullanıcılar çileden çıktı. Ekran yenilenme hızını bile artık düşünmeyen kullanıcılar Twitter ve Facebook’un açılması için dua eder hale geldiler. Önceden yaşanan sorunlar gibi bugün sabahtan itibaren başlayan erişim ile ilgili sıkıntılar hala devam ediyor.

Facebook ve Twitter Neden Bağlanmıyor

Facebook ve Twitter Bağlantı Sorunu

Facebook ve Twitter Kapatıldı mı?

Facebook ve Twitter Erişim engeli ilk akla gelen durumlardan olsa da Erişim Sağlayıcıları Birliği (ESB) tarafından böyle bir durum olmadığı dile getirildi. Erişim Sağlayıcıları Birliği Genel Sekreteri Bülent Kent tarafından Facebook ve Twitter’in kapatılması gibi bir durumun söz konusu olmadığı bildirildi.

Ankara’da yapılan kanlı eylemde bir çok vatandaşımız yaşamını yitirdi. En çok kullanılan sosyal paylaşım platformları olan Facebook ve Twitter‘dan yapılacak terör eyleminin kanlı fotoğrafların yayılmasını azaltmak maksadıyla yavaşladığını düşünen kullanıcılar da oldukça çoğunlukta. Yaşanan bu üzücü olayın her detayını sosyal ortamlarda daha kısa zamanda ulaşabildiklerini düşünen kullanıcılar Facebook ve Twitter’in yavaş açılmasının sebebi olarak görüyorlar.

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap