Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografi//Erol Köse Kiminle Evlendi?

Erol Köse Kiminle Evlendi?

Erol Köse Evlendi 14.06.2015

Erol Köse ile Fulden Çetindoğan (Türkçe öğretmeni ve sahibi olduğu Fenjilyan kozmetik şirketinde İvana Sert ve Nur Yerlitaş ile ortağı)  İstanbul Boğazında buluna Suada ( Ya da diğer bilinen adıyla GS Adası ) da yapılan 120 kişilik VIP düğün ile evlendi. 14 Haziran 2015 Pazar

Erol Köse Kiminle Evlenecek?

22 Mayıs 2015 Cuma’yı 23 Mayıs 2015 Cumartesiye bağlayan gece Kanal D ekranlarının vazgeçilmezi Beyaz Show’a, Beyazıt Öztürk ile eski dost olan Erol Köse konuk olarak katıldı. Uzun süreden beri Erol Köse’yi ekran önünde göremeyenler yine ne kadar renkli bir kişiliğe sahip olduğuna tanıklık ederken, müzmin bekar  Beyazıt, Erol Köse’nin nişanlandığı haberini Erol Köse’nin nişan görüntüleri eşliğinde verdi.

Erol Köse’nin Nişanlısı Müstakbel Eş Adayı Kimdir?

Erol Köse’nin nişanlandığı ve  bir kaç ay içerisinde evleneceğini açıkladığı isim bir kendisi gibi ünlü bir kişi değil. Erol Köse’nin nişanlandığı hanım efendinin ismi Fulden Çetindoğan.

Erol Köse’nin Nişanlısı Fulden Çetindoğan Kim?

Erol Köse’nin Nişanlısı Fulden Çetindoğan hanımefendi hakkında çok fazla bilgi olmasa da Türkçe öğretmeni ve kozmetik şirketi sahibi olduğu ilk edinilen bilgilerden.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-06-14 07:22:31Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Erol Köse Evlendi

Erol Köse'nin Nişanlısı Fulden Çetindoğan

Erol Köse’nin Nişanlısı Fulden Çetindoğan

 

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap