Buradasınız : Ana Sayfa //Türkçe Müzik Dinle//Aynur Aydın – Günah Sevap

Aynur Aydın – Günah Sevap

Aynur Aydın Kimdir?

1987’de Münih’te doğan Aynur Aydın, 10 yaşında tiyatro sahnelerinde şarkı söyleyerek müzik hayatına giriş yaptı. Müzik aşkının herşeyin üzerinde olmasından dolayı 18 yaşlarında sahne şovları ve 20 yaşında Sürpriz adlı bir gruba katılarak ilk albümlerini çıkardılar. Başarılı bir müzik grubu olarak devam ederken Aynur Aydın yokuna tek olarak devam etmeye karar verdi ve 2009 yılında ilk solo albümünü yapmak için kolları sıvadı ve 2011 yılında ilk albümü olan 12 Çeşit La La 12 – To Ways La La albümünü piyasaya sundu. Aynur Aydın‘ın ilk albümü olmasına rağmen 13 Türkçe ve 13 İngilizce toplam 26 şarkıdan oluşan iki cd çıkardı. Aynur Aydın’ın ilk Türk sanatçı olarak gerçekleştirdiği başka bir olay isee ilk albümü olan 12 Çeşit La La ve 12 – Ways To La La dünyanın en büyük stüdyosu ünvanını taşıyan Cosmos stüdyosunda tamamlamasıdır.

Aynur Aydın’ın ilk albümü olmasına karşın ilkleri saymakla bitmiyor. Albümününün hazırlık aşamasında çalıştığı isimler de dünyaca tanınan sanatçılardan olan Britney Spears, Celine Dion, Lady Gaga, Rihanna, Anna Vissi ve Jennifer Lopez gibi isimlerin ekiplerinden. Albümlerinde yer alan şarkılara çektiği klipler ile dünyanın en ünlü radyolarından olan Radyo Virgin Top 30 listesine hızlı bir giriş yaparak, radyo Virgin Top 30 listesine giren ilk Türk ünvanını da almayı başardı. Ayrıca Aynur Aydın, Avrupa’nın en güvenilir listesi sayılan Dance Top 40 listesine 25. sıradan girerek büyük bir başarıya imza attı.

Aynur Aydın - Günah Sevap Şarkı Sözleri

Aynur Aydın – Günah Sevap

Aynur Aydın dün itibari ile yeni single çalışması Günah Sevap adlı çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu. Aynur Aydın Günah Sevap adlı çalışmasını dinlemek ve şarkı sözlerine ulaşmak için yazımızın devamına bakabilirsiniz.

Aynur Aydın – Günah Sevap Şarkısı ve Şarkı Sözleri

Bir deli rüzgar esince senden
Başımdan alıyorsun aklımı
Kalp seni sevdi seveli
Yenilerini kendime yasakladım
Yasakları hiç sevmem aslında
Ama bozdun sen kuralları
İşte böyle bazen bir kalpte taşır
Yık artık tabuları
Sıcak olurdu şimdi seninle
Uzansak şöyle boylu boyunca
Zaman dururdu akmaz olurdu
Sen bana bak sana doyunca
Kapandı bendeki aşk defterleri
Alacak verecek yok bu hesapta
Tek sen varsın artık inan ki
Hem günahta hem sevapta

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap