Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Güneşin Kızları

Güneşin Kızları

Güneşin Kızları Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yaz aylarının gelmesi ile dizi furyasında bazı diziler finale yaklaşırken yaz mevsimi için yepyeni dizilerde kanallarda boy göstermeye başlayacak. Kanal D ekranlarında Haziran ayında yepyeni bir dizi için çekimler başladı. Ege’nin incisi İzmir’de çekimleri başlayan “Güneşin Kızları” dizisi, yolun yarısı sayılan 35 yaşındaki Güneş’in (Evrim Alasya) 3 kızını büyütürken bir anda aşktan umudu kesmeye başlarken yeniden aşkla tanışmasını konu alıyor. Haluk Mertoğlu karakterini canlandıran Emre Kınay, İstanbul’lu zengin bir iş adamı rolünde karşımıza çıkacak.

Süreç Film tarafından yapımı gerçekleştiren Güneşin Kızları dizisini Haziran ayında Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Filmin konusuna daha derinden bakacak olursak Evrim Alasya (Güneş), Emre Kınay (Haluk Mertoğlu)‘ın karşısına çıkıp yeni bir aşkın başlamasıyla öykü başlıyor. Haluk Mertoğlu çok zengin bir iş adamı olması ve aşık olduğuna inandığı İçin Güneş‘in evlenme teklifini kabul etmesi ile yeni bir hayata adım atarlar. Ancak beklenen lüks yeni bir hayatın yanında, Haluk Mertoğlu’nun eski hayatı çok kusureuz değildir. Güneş ve 3 kızının gelmesi ile geçmiş yavaş yavaş ayyuka çıkmaya başlayacaktır.

Güneşin Kızları Çalan Şarkılar

Güneşin Kızları

Güneşin Kızları Oyuncuları

Güneşin Kızları dizisinin kadrosu Emre Kınay, Evrim Alasya, Burcu Özberk, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, berk Atan, Funda İlhan, Meltem Gülenç, Miray Akay, Süreyya Güzel, irem Helvacıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı, Kanat Heparı, Sarpcan Köroğlu ve Sarper Arda tarafından oluşurken yönetmen koltupunda Sadullah Celen oturuyor.

Güneşin Kızları Oyuncuları

Güneşin Kızları Jenerik Müziği

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nuGvRJrtZdo[/youtube]

Güneşin Kızları Dizisi Fragmanı

[youtube]http://youtu.be/evTJmRwprt8[/youtube]

Güneşin Kızları Dizisinde Çalan Şarkılar

Gözyaşım İçime Aksa Sözleri

Gözyaşım içime aksa
Kimbile bilir sende ki sırları
Bir hüzün güneşe baksam
Karanlık yılları
Gözyaşım içime aksa
Kimbile bilir sende ki sırları
Bir hüzün güneşe baksam
Bir yanıma buruk
Karanlık yılları

[youtube]http://youtu.be/8q9vVPFkiaY[/youtube]

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Güneşin Kızları "

  1. Elif dedi ki:

    Harika bir dizi mükemmek

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap