Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Şeref Meselesi Neden Erken Final Yaptı?

Şeref Meselesi Neden Erken Final Yaptı?

Şeref Meselesi 26. Bölüm Sezon Finali 17.05.2015

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve neredeyse dönemin genç ve sevilen oyuncularından oluşan dev kadrolu (Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Burcu Biricik ve Şükran Ovalı) Şeref Meselesi dizisinden erken sezon finali kararı geldi. Normal şartlarda Haziran ayı ortalarında yaz tatili ve ramazan ayı nedeniyle final yapması beklenen diziler arasında olması beklenen Şeref Meselesi dizisi 17 Mayıs 2015 Pazar günü ekranlara gelecek 26. bölümü ile sezon finali yapacak.

İtalya’da 6 sezon yayınlanan Onore de Rispetto adlı diziden uyarlanan Şeref Meselesi dizisi için, dizinin şu an kısır bir döngüye girdiği yeni bir heyecan ve konu ile seyirciyi etkileyememesinin, erken sezon finali kararı verilmesinde önemli bir etken olduğu en çok dillendirilenlerin başında geliyor.Kendine has kemikleşmiş kitleye sahip olan Şeref Meselesi dizisinin erken final kararı her şeye rağmen izleyicisini bir üzdü.

Şeref Meselesi 27. Bölüm Ne Zaman? Şeref Meselesi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

17 Mayıs 2015 Pazar günü ekranlara gelecek 26. bölümü  ile erken final kararı alan Şeref Meselesi dizisi için yeni sezon açıklaması gelmedi. Ama ön görülen yaz bitimi 2015 Eylül ayı gibi yeniden, adeta kendi küllerinden doğar bir şekilde izleyiciyle buluşması.

Şeref Meselesi 27. Bölüm Ne Zaman?

Şeref Meselesi 27. Bölüm Ne Zaman?

 

Etiketler: , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap