Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografi//Doğukan Manço Evli mi?

Doğukan Manço Evli mi?

Doğukan Manço Kiminle Evli? Doğukan Manço’nun Eşi Kim? Doğukan Manço’nun Eşi Kimdir?

Survivor All Star Ünlüler-Gönülüler yarışmasında Ünlüler Adasında canla başla yarışan ve yarışmacılar ile izleyicinin sevgisini kazanan Doğukan Manço’nun evli olduğunu biliyor muydunuz? Doğukan Manço, 7 Eylül 2012 tarihinde Moda’daki Barış Manço Müzesi’nde, aile arasında yapılan törende 6 yıldır birlikte olduğu Tuğba Macit’le evlenmişti. Doğukan Manço bu güne kadar evliliği ile pek gündeme gelmese de de üç yıldır evli olduğu eşi Tuba Manço‘nun twitter hesabından eşi Doğukan Manço’nun yarıştığı Survivor yarışmasını şu sözlerle eleştirince gündeme oturdu:

Doğukan Manço’nun Eşi Tuba Manço‘nun attığı tweet şu şekildeydi: “İnsanların zamanını boş yere çalan, saçmalar saçması bir program bu! O kadar üzülüyorum ki geldiğimiz şu duruma ülke olarak.

Bu haber üzerine  Tuba – Doğukan Manço çifti arasında Survivor All Star öncesi Doğukan Manço’nun sarışın bir bayanla kaçamak yaptığı için arasının açıldığı çiftin Survivor’ın başlamasıyla da ayrılığın eşiğine geldiği, hatta Tuba Manço’nun ayrı bir eve taşındığı haberleri dillendirilmeye başlandı.

Doğukan Manço’nun Eşi Tuba Macit Manço Kim?

Hakkında neredeyse hiç bir veri bulamadığımız Tuba Macit Manço için incelemelerimiz devam ediyor.

doğukan-manço-ve-eşi-tuğba-manço-(macit)

Tuba Manço

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap