Buradasınız : Ana Sayfa //Akıllı Cihazlar, Programlar//Sor’un Nedir?

Sor’un Nedir?

Sor’un Uygulması Ne İşe Yarar?

Müşterilerin ve şirketlerin iletişimi için genelde kullanılan 444‘lü numaralar tarih olacak. Akıllı telefonlar ile herkesin vazgeçilmezi olan Whatsapp uygulaması tarzında geliştirilen ve tüketicilerin sorunları ve şikayetleri için web dünyasının en popüler sitesi şikaketvar.com’ a rakip olacak olacak uygulama Sor’un ios ve android için yayınlandı. Sor’un ile müşteri temsilcisine şikayet veya şatış ile bilgi almak için başvurabileceğiniz en etkin yöntemlerden biri olacak.

Telefonun ucunda müşteri temsilcisine bağlanmak için “sıradaki … müşterisiniz, en kısa sürede müşteri temsilcimiz size hizmet verecek” şeklindeki kayıtları dinlemek zorunda kalmayacağınız uygulama SOR’UN şu an için sektörden 40 şirket ile anlaşma yoluna gitmiş. Şu an için hepsinin iş birliği tamamlanmış değil, ancak bu uygulama ile şirketlerin anlaşması durumunda müşteri ve tüketicileri oldukça rahat günler bekliyor.

SOR'UN

SOR’UN

image

Kullanımıda oldukça basit olan Sor’un uygulması ile ulaşmak istediğiniz şirket ismine dokunarak açılan sohbet ekranına talep/şikayet/öneri vs. yazmak, sonrasında gönderdiğiniz ileti uygulama tarafından ilgili müşteri temsilci bölümüne ulaşıyor. İlgili müşteri temsilcisi yazdığınız metne verdiği cevap uygulama içerindeki mesajlaşma bölümüne düşüyor. Umarız tükeciler için şirketlerle anlaşmalar sağlanır ve anlık mesajlaşma şeklinde bir uygulamaya dönüşür. Uygulamayı geliştirenlere buradan bir sesleniş biçiminde yazımıza son veriyoz.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap