Buradasınız : Ana Sayfa //Biyografi//Yılanların Öcü Habibe [Aycan Koptur] Kimdir?

Yılanların Öcü Habibe [Aycan Koptur] Kimdir?

Yılanların Öcü Habibe Kim?

Show Tv’de yayınlanan ve yine bir romandan uyarlanıp (Fakir Baykurt’un ünlü eseri “Yılanların Öcü”) televizyona aktarılan Yılanların Öcü 25 bölümü geride bıraktı. Yılanların Öcü dizisi bu başarısıyla kalıcı olduğunu kanıtlarken yeni yayınlanacak 26. bölümde diziye taze kan olarak bir oyuncu katıldı. Yılanların Öcü’nde Habibe karakterini (deli dolu, sevimli köylü kızı ) canlandıracak isim  Aycan Koptur. Aycan Koptur‘un hayat vereceği Habibe karakteri  kısa zamanda izleyenler tarafından sevilecek ve benimsenecek olduğu sinyalleri şimdiden alınıyor.

Habibe Kimdir?

Haceli’nin köyüne yeni taşınan bir ailenin kızı olan Habibe, aynen Haceli gibi, deli dolu, saf ve bir o kadar da sevimli. Haceli’nin annesi Mahmure de bu ikiliyi birbirine çok yakıştırıyor ve onları evlendirmek istiyor. Fatma’ya aşkından vazgeçmeyen ve annesinin bulduğu gelin adaylarına yüz vermeyen Haceli, Habibe’den hoşlanacak mı? Birbirlerine hem tip hem de karakter olarak benzeyen ikilinin maceraları kahkaha tufanına sürükleyecek gibi görünüyor.

Aycan Koptur Kimdir?

Aycan Koptur 24 Şubat 1994’de doğumlu. Dizi, reklam, show ve tiyatrolardan rol alan Aycan Koptur, Bilgi Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitime devam ediyor. Beyaz Show’da yayınlanan skeçlerde ünlenen  Aycan Koptur’un rol aldığı diziler  Hayat Ağacı, Salih Kuşu ve Oldu Teşekkürler. Aycan Koptur Yılanların Öcü dizisinde Habibe karakterini canlandıracak.

Aycan Koptur Boy: 1.70 cm
Aycan Koptur Kilo: 50 kg
Aycan Koptur, Yılanları Öcü Habibe

Yılanları Öcü Habibe

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=3ylJTx_VbWo[/youtube]

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap