Buradasınız : Ana Sayfa //Televizyon//TV8 HD Uydu ve Frekans Bilgisi 2015

TV8 HD Uydu ve Frekans Bilgisi 2015

TV8 HD Uydu ve Kanal Bilgileri 2015

Hızla gelişen teknolojinin yansımaları olarak televizyon yayınlarının kalitesi de artmaya devam ediyor. Hal böyle olunca bu yayınlara paralel olarak uygun özelliklere sahip televizyon, kablolu yayın ve uydu alıcıları da üretilir ve tercih edilir oldu. Dolayısıyla Televizyon kanalları da yüksek kaliteli yayınlara geçiş için alt yapı ve yatırımlarını hızla tamamlamak için çalışmalarını sürdürmekte. Son dönemde HD yayın yapan kanalları hızla artmakta. Acun Ilıcalı’nın kısa bir süre önce satın aldığı TV8 ‘de HD yayına başladı. TV8 izleyicilerini sevindiren bu haberle TV8’i HD olarak izlemek isteyenler hangi uydu  ve frekanstan izleyebilecekleri araştırmaya başladılar bile. Bizde  TV8’i HD olarak izlemek isteyenler için TV8 kanalının uydu ve frekans bilgilerini paylaştık.

TV8 TÜRKSAT uydusundan HD yayına başladı. TV8 HD yayına ilk olarak 18 Şubat 2015 Çarşamba akşamı TÜRKSAT uydusundan şifresiz olarak başladı.

TV8 kanalını, HD uyumlu tüm uydu alıcılarından HD kalitesiyle izlemek isteyenler uydu alıcılarınızın frekans bilgilerini aşağıdaki bilgilerle güncelleyerek izleyebilirler.

TV8 Uydu HD frekans bilgisi 2015:

Türksat 4a Türkiye kapsaması

TV8 HD Frekansı :12356
Symbol rate : 7100
Fec : 2/3
Polarızasyon : horızontal.

TV8 HD Frekansı

TV8 HD Frekansı

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap