Buradasınız : Ana Sayfa //Bitkisel Tedavi//Kaşlarımı Nasıl Kalınlaştırabilirim?

Kaşlarımı Nasıl Kalınlaştırabilirim?

Kaş Güçlendirmek için Ne Yapabilirim?

İnsanların karşısında bulunan insanda ilk baktığı yer olan yüzde kalbin aynası olarak değerlendirilen gözlerin çerçevesi de kaşlardır.İşin geyiği bir yana özellikle hanımlar yüzlerine çok büyük önem gösterirler ve yüzlerinde kendilerinin müdehale edebildikleri yerlerin başında kaşlar gelir. Bir çok bayan için kalın kaş sorun olurken bazı bayanlar içinde cılız ve bakımsız kaşlar sorun haline dönüşüveririr. Ama bu tür sorunlarla can sıkmaya değmeden basit yöntem ve yardımlar ile kaşlarınızı istediğiniz forma sokabilirsiniz?

Kaşlarınızı Güçlendirmeni Yolları

Aloe vera suyu

Güzellik ürünlerinin vazgeçilmezi aloe vera suyunu günde bir defa uygulayarak kaşlarınızın kısa sürede artmasını sağlayabileceğiniz gibi aloe vera suyu ile kaşlarınız daha parlak olacaktır.

Vazelin

Kaşlarınız için uygulayacağınız bir diğer yöntemde günde birkaç defa vazelin uygulamaktır.

Hint yağı

Hint yağının kıl kökleri üzerinde güçlü bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Hint yağını günde bir defa kaşlarınıza uygulayın ve ardından kaşlarınıza birkaç dakika boyunca masaj yapın. Not: Hint yağını yıkamadan en az yarım saat beklemeyi unutmayın.

Soğan

Soğan içerdiği yüksek kükürt oranıyla, kaş yapımını uyaran soğanı, ezin ve suyunu bir pamuk yardımıyla kaşlarınıza uygulayın. En az birkaç saat boyunca yüzünüzü yıkamayın.

Not: Burada önerilen tavsiyelerin yan etkileri veya bir takım olumsuz sonuçlar olabileceğini gözardı etmeyiniz. Mutlaka doktor tavsiyesi ve kontrolünde uygulayınız. Kullandığınız yöntemde ki sıvı veya yağları kesinlikle gözünüzle temas ettirmeyiniz. Beklenmedik bir etki ile karşılaştığınızda gecikmeden doktorunuza başvurunuz.

 Sağlıklı Kaş

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap