Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Hom Ofis Dizisinde Çalan Şarkılar

Hom Ofis Dizisinde Çalan Şarkılar

Homofis Dizisinde Çalan Şarkı

Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Tv8 eski ve bildik yapımları revize ederek ekranlara taşırken yeni yarışma, program, dizi gibi yapımlar için aralıksız çalışıyor. tv8’in yeni dizisi Homofis 26 Aralık Çarşamba akşamı saat:20: 00 de başlayacak. Türk ailesine hitap edecek komedi türündeki sitcom da bu konun duayeni Birol Güven imzası var. Birol Güven’in, Leyla ile Mecnun’un dizisinde Erdal Bakkal tiplemesiyle ünlendikten sonra bir çok dizi ve sinema filminde boy gösteren  Cengiz Bozkurt’a baş rol vermesi de, yeni yüzlerin yanında lokomotif ismin tek başına Hom ofis dizisini sırtlayacağı yönünde görüşe neden oldu diyebiliriz. Birol Güven’in dizilerinde sık sık yerinde kullanılan şarkılar ve müziklere alışık olduğumuzdan bizde Hom Ofis Dizisinde çalan müzik ve şarkıları 1. bölümden itibaren tek başlık altında toplamak için bu yazıyı paylaştık.

Homofis Müzikleri

Kalabalık bir ailede, büyük bir gürültü içinde yaşayan Hamdi, sabahları işe gittiğinde rahat bir nefes almaktadır. Elinden gelse her gün fazla mesaiye kalacak, hatta yatılı olarak çalışacaktır. Çünkü evdeki gürültü, aile fertleri arasındaki çatışmalar, gündelik hayatın eve yansımaları, karısı, annesi, çocukları, komşuları hepsi birden sevimli, sıcak ama çekilmez bir atmosfer oluşturmaktadır. Hamdi tüm çevresinin imrendiği ailesi için tek bir şey söylemektedir “davulun sesi uzaktan hoş gelir ”.
Kahramanımızın hayatı bir gün hiç beklenmedik bir gelişmeyle altüst olur. Çalıştığı iş yeri kapatılacak ve artık iş hayatına evden devam edecektir. İlk başta kulağa hoş gelen evden çalışma fikri, Hamdi’nin ailesini yakından tanıdıkça sevimli bir maceraya dönüşecektir.
Kısaca “Homofis” televizyon projesi, evden çalışmanın kalabalık ve geleneksel Türk aile yapısına hiç uygun olmadığını gösteren ve yeni aile meselelerinin anlatıldığı sevimli-sıcak bir durum komedisidir.

Hom Ofis Dizisinde Çalan

Hom Ofis

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=12Wn4x4ft-s[/youtube]

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap