Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Urfalıyam Ezelden Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? 16.11.2014

Urfalıyam Ezelden Dizisi Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? 16.11.2014

Urfalıyam Ezelden Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Kanal D televizyonundan yayından kaldırılan Urfalıyam Ezelden Dizisi, 22 Kasım 2014 Cumartesi akşamı bu sefer Star Tv ekranı aracılığıyla seyircisiyle buluşacak. Urfalıyam Ezelden Dizisine ait detaylar yazımızda.

Urfalıyam Ezelden Dizisi Bitti mi? Urfalıyam Ezelden Yayından Kaldırıldı mı?

Türkiye de artık bir dizi beğenip seyretmek ve bu dizide benim demeye korkar olduk. Sayısız kanalın olduğu ortamda lokomotif kanalların öne çıkardığı dizilerden hoşuna gidenleri seyreden izleyici tam bir diziyi konusu, oyuncusu, senaryosu vb bir nedenle beğenip takip etmeye başlamaya görsün. İlk olarak yayın günü, yayın saati değişmişse araştırıp izlemeye devam ediyor. Artık bundan sıkılan seyirci ise hangi diziye denk gelirse ancak onu seyrediyor. yayın günü, yayın kanalı  veya yayın saati değişikliği ile kurtulamayan dizi ise sessiz sedasız final bile yapma imkanı bulamadan yayından kaldırılıyor. Bu çarkın son kurban dizisi Urfalıyam Ezelden olacaktı ki Star Tv dizideki potansiyeli görüp kanalına transfer etmiş olmalı.

Urfalıyam Ezelden Dizisi Neden Yayından Kaldırıldı? Urfalıyam Ezelden Dizisi Neden Bitti?

Televizyon izleyicisi cevabını bilse bile başlığımızda ki soruları ister istemez sorup en azından bir nedene oturtmaya çalışarak bu durumu azımsamaya çalışıyor. Kanal D’nin dizisi Urfalıyam Ezelden de 5. bölüm sonrası yayından kaldırıldı. Bu durumdan habersiz Urfalıyam Ezelden seyircisi 16 Kasım Pazar akşamı saat :20:00 de ekran başında Urfalıyam Ezelden dizisini beklerken yine araştırma yapmak zorunda kalacak. Maalesef Urfalıyam Ezelden dizisi de izlenme oranı nedeniyle sonlandırıldı. Hemde bir çok kanal için süper denebilecek oranlar ile ama yayın gün ve saati itibarıyla istenen reyting sağlayanamadığı gösterilerek.

Urfalıyam Ezelden

Urfalıyam Ezelden

Urfalıyam Ezelden 6. Bölüm Olmayacak. Urfalıyam Ezelden Yayından Kaldırıldı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2xKobPIH238[/youtube]

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap