Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Şeref Meselesi Dizisinde Çalan Şarkı

Şeref Meselesi Dizisinde Çalan Şarkı

Şeref Meselesi Dizisi Müziği

Kanal D ekranlarında yaayınlanacağı duyurulan ve büyük koz olarak gösterilen Şeref Meselesi dizisinin yayın tarihi bir türlü belirlenememişti. Çünkü kanalın elinde devam eden ve Şeref Meselesi dizisinden önce başlayan diziler nedeniyle bir türlü uygun zaman bulunamıyordu. Ancak kanal D’nin Urfalıyım Ezelden dizisini yayında kaldırılmasıyla doğan boşluğa elinde ki kozu yani Şeref Meselesi dizisini kullanarak reyting yarışında öne çıkmayı planlıyor. Şeref Meselesi  dizisi, gençlerin idolleri olarak gördüğü, her birinin kendi fun kitlesi olan isimlerle Yasemin Allen, Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin gibi genç, güzel-yakışıklı geçidiyle ilk bölümü sabırsızlıkla beklenen bir yapım görüntüsü veriyor. Özellikle  Yasemin Allen, Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin sevenlerin merakla beklediği Şeref Meselesi 23 Kasım  2014 Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D de başlıyor.

Gençlik dizisi  olması nedeniyle Şeref Meselesi’nde bir çok şarkı ve müziğin yer alacağı kaçınılmaz . Hal böyle olunca Şeref Meselesi dizisinde çalan şarkıları bu başlık altında toplamayı düşündük. Şeref Meselesi dizisinde çalan şarkıları takip ederek sayfamızda paylaşacağız.

Şeref Meselesi

Şeref Meselesi

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Nihat Doğan Harem Dizisi
Erol Evgin - Aldım Başımı Gidiyorum
Anıl Altınöz - Aşık mısın? (Doksanlar)
Doksanlarda Çalan Şarkı Gidiyorum Gurbet Ele
Gün Ağırınca Boynum Bükülür Sorma Medcezir 04.04.2014
Hom Ofis Dizisinde Çalan Şarkılar

Etiketler: , , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica