Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Diriliş Ertuğrul Selcan Hatun’un Kardeşi Gökçe [Burcu Kıratlı] Kim?

Diriliş Ertuğrul Selcan Hatun’un Kardeşi Gökçe [Burcu Kıratlı] Kim?

Diriliş Ertuğrul Gökçe [Burcu Kıratlı] Kimdir?

Başrolünde Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı yakında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinden  görüntüler  gelmeye başladı. Tüm hızıyla büyük bir emek ve efor harcanarak çekimlerine başlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin güçlü kadrosu da dikkat çekiyor. Dizi neredeyse dünyada ki benzer tarz dizilere kafa tutacak tarzda çalışmalarını sürdürüyor ve bu iddia gerçekleştirme amacıyla hiç bir şeyden kaçınmadan Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan tüm ekip hummalı şekilde ter döküyor. Diriliş Ertuğrul  dizisinde öne çıkacak karakterlerden olacağını düşündüğümüz dizide Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu karakterinin eşi Selcan Hatun ses getirecek. Yine Diriliş Ertuğrul dizisi için Selcan Hatun’un kardeşi Gökçe karakterini canlandıracak Burcu Kıratlı’nın merak uyandıracağınıda düşünüyoruz. Bu maksatla  Selcan Hatun’un kardeşi Gökçe karakterini canlandıracak Burcu Kıratlı hakkında bilgileri yazımızdsa derledik.

Burcu Kıratlı Kim? Burcu Kıratlı Biyografisi / Burcu Kıratlı Hayatı

Aslında Burcu Kıratlı ismin Ahmet Kural’la olan ilişkisi ve nişanlanıp ayrılmasıyla çok fazla duymuş. Yine bu ilişki sonrası Burcu Kıratlı’nın magazin duayeni Kenan Erçetingöz’ün eşinin ilk eşinden olan kızı olduğunu (Kenan Erçetingöz Burcu Kıratlı’nın üvey babası) öğrenilip çok fazla dillendirilmeyen bu gerçek konuşulmuştu.

Burcu Kıratlı, 23 Temmuz 1989 da İstanbul da dünyaya geldi. Yeditepe Üniversitesi Görsel İletişim Ve Tasarım Bölümünü mezunu ve  Müjdat Gezen Tiyatrosunda oyunculuk eğitimi aldı.

Diriliş Ertuğrul Gökçe Burcu Kıratlı

Diriliş Ertuğrul Gökçe Burcu Kıratlı

 

Selcan Hatun’un Kardeşi Gökçe

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap