Buradasınız : Ana Sayfa //A'dan Z'ye Herşey//Tuvana Türkay Kimdir?

Tuvana Türkay Kimdir?

Güvercin Uçuverdi Sema Kimdir? Tuvana Türkay

Atalay Demirci ismini  “2013 yılında Yetenek Sizsiniz” yarışmasıyla tüm Türkiye kısa sürede tanımış ve  Atalay Demirci bu yarışı birinci göğüslemeyi başarmıştı. Şimdilerde Atalay Demirci ilk sinema filmi için çekimlere Sarıyer Kısırkaya ormanlarında başladı. Adı “Güvercin Uçuverdi”  olan filmini Mart 2015’te görücüye çıkarmayı planlayan Atalay Demirci, filminde, uçmaya ve pilotluğa meraklı bir özel halk otobüsü şoförü Yüksel Güvercin karakterini canlandırıyor. Salih Kalyon ve Ali Erkazan’la çalışan Atalay Demirci genç oyuncu Tuana Türkay’a da rol vermiş. Tuvana Türkay canlandırdığı Sema karakteriyle dikkat çekeceğe benziyor.

Tuvana Türkay Kim?(Güvercin Uçuverdi)

İstanbul/Üsküdar da 3 Ekim 1990 yılında doğan Tuvana Türkay’ın baba tarafı Bulgaristan göçmeni , anne tarafı ise Kırım Türkleri’nden. Melez güzeli olan  Tuvana Türkay Beykent Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü’nü öğrencisidir. 9 yaşından beri oyunculuk yapan Tuvana Türkay Akademi Neodan oyunculuk eğitimi almasının ardından 1 yılda şan ve diksiyon dersleri alarak oyunculukta kendini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Çeşitli reklam ve dizilerde roller alan Tuvana Türkay filmlerde de roller almaya başladı.

Tuvana Türkay Boy : 1.75
Tuvana Türkay Beden : 36
Tuvana Türkay Göz rengi : Yeşil
Tuvana Türkay Saç rengi : Koyu kestane
Tuvana Türkay Burç :Terazi

Tuvana Türkay

Tuvana Türkay

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WMCBrHR4DhY[/youtube]

Etiketler: , , ,

1 Yorum yapılmış " Tuvana Türkay Kimdir? "

  1. Efrain dedi ki:

    sfcper ya emir ve ferihada evdlnei e artık bir e7ocukta bekleriz yani değilmi arkadaşlarrızada emir i kabul etsin bence kızının iyiliği ie7in zaten zehrada kabul etti sadece aysun abla fcnal abi rıza amca kabul etmeleri gerek laf düşmez

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap