Buradasınız : Ana Sayfa //Komik Resimler//Kurban Bayramı Capsleri

Kurban Bayramı Capsleri

Kurban Bayramı Caps

Sosyal ağların hızla yayılarak çeşitlenmesinin yanın sıra artık her yerde herkesin fotoğraf ve video çekebilecek teknolojiye akıllı telefonlar ve tabletlerle ulaşmasının ardından yeni yeni akımlarla sık sık karşılaşır olduk. Ana konuyla ilgili ilginç ve sıra dışı bir görüntüyü yakalamışken bunu yorumla bazende geyik benzeri yorumları ekleyerek paylaşmak moda oldu diyebiliriz. Zira Caps adı verilen bu tür uygulamalarda oldukça komik ve ilginç anlar yorumlar ile süslenerek eğlenceli hale dönüşebiliyor.

Caps Nedir? Caps Ne?

Caps ifadesi Capture yani yakalamak kelimesinden gelmektedir. Ekranda olan biteni resim veya video formatında kayıt için kullanılan bir terimcaps( Sosyal ağlarla bu ifade hayattan bir kareye dönüşüverdi) Caps terimi benzer şekilde Screen Shot (ekran fotoğrafı) ifadesi gibi ekran görüntüsünü ifade etmek için kullanılır. Örneğin bir filmin caps’inde o filmin çeşitli dakikalarından çekilmiş fotoğraflar yer alır. Yani temadan bir anlık görüntüde denilebilir.

Önümüz Kurban Bayramı olduğu için bizde, Kurban Bayramını Capslerle kutlamak isteyenler için bir Kurban Bayramı Caps resim galerisi oluşturmak istedik. Eğer varsa sizinde ilginç capslerinizi kareay.com facebook sayfamıza bekliyoruz.

2014 Kurban Bayramı Capsleri

Kurban Bayramı Capsleri

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap