Buradasınız : Ana Sayfa //Kültür Sanat//Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi İletişim ve Başvuru

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi İletişim ve Başvuru

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi Başvuru ve İletişim

Karikatürist, oyuncu, gazeteci, şovmen gibi bir çok kimliği üzerinde taşımış Altan Erbulak 1988 yılında vefat etmişti. Füsun Erbulak’tan olan kızları Ayşe Erbulak, Sevinç Erbulak ve torunu Dağhan Külegeç(Ayşe Erbulak ve kaligraf Rıza Külegeç ) bayrağı devir alarak oyunculuk, yazarlık ve çizerlik eğitimi vermek üzere Erbulak ‘Oyunculuk ve Yazarlık Evi’ açmaya karar vermişler.

İstanbul Bostancı’da 3 katlı, bahçe içinde bir villa da hem oyunculuk, hem yazarlık hem de çizerlik derslerine Ekim 2014 itibarı ile başlamayı hedefleyen Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi adına Ayşe Erbulak: “Eğitimin yaşı yoktur, diyerek yola çıktıklarını belirterek küçüklere, gençlere ve genç kalanlara, hizmet vermek amacındayız. ” dedi.

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evinde Verilecek Dersler

Oyunculuk için ses, nefes, diksiyon, sahne, sahne arkası, kulis, beden&koreografi, uygulamalı kamera önü, yaratıcı drama, yazarlık için temel ve yaratıcı yazarlık dersleri olacak.

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi Öğretmenleri (Hocaları)

Ayşe Erbulak, Sevinç Erbulak ve Dağhan Külegeç, Füsun Erbulak, Özden Özgürdal, Toron Karacaoğlu, Ahmet Saraçoğlu, Özen Yula ve Hakan Akdoğan dersler verecek.

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi

Erbulak Oyunculuk Ve Yazarlık Evi

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap