Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Zahide Yetiş Kiminle Evleniyor?

Zahide Yetiş Kiminle Evleniyor?

Zahide Yetiş Hamile mi?

Zahide Yetiş’in programını izleyenlerin bugünlerde en çok sorduğu soru Zahide Yetiş hamile mi? Zira bir miktar karın bçlgesinden kilo almış güzel hanımefendi akıllara hamile mi sorusunu getirtti. Şimdilik Zahide Yetiş hamile mi?  sorusunun cevabı yanıtsız kalırken herhangi bir açıklamada gelmedi.

Zahide Yetiş’in Eşi

“Zahide’yle Yetiş Hayata” programının ünlü sunucusu Zahide Yetiş,  Paris’te evlendiği işadamı Cem Arısoy’la Kuruçeşme’de düğün yaparak dünya evine girmiş oldu.

Zahide Yetiş Düğün resmi

Zahide Yetiş Düğün Fotoğrafı

Doktorlar programıyla halkın sevgilisi olmayı başaran ardından yeni projelerle ekranlarda yer alan güler yüzlü sempatik sanatçı Zahide Yetiş’i bilenler ve tanıyanlar evlilik özlemi çektiğini dile getirdiğine sık sık şahit olmuşlardı.
Zahide Yetiş kendi sunduğu programının yeni sezonunun ilk canlı yayınında yakın zamanda evleneceğine dair sürpriz açıklamalarda bulundu diyebiliriz. Zira, Zahide Yetiş’e, ne zaman evleneceğinin sorulması üzerine “Hayırlısıyla yakın bir zamanda görürsünüz” cevabını verdi.”Bebek kokusu çok güzel bir şeymiş. Bir insanı baba yapabilmek çok güzel bir şeymiş. Ben anne olmayı arzu ediyorum, çok da keyifli bir şey olur.” ifadelerinde bulunan Zahide Yetiş, anne olmak istediğini itiraf etti. Zahide Yetiş’in bu ifadeleri akıllara acaba Zahide Yetiş hamile mi ? sorularını da getirse de  Zahide Yetiş’ten daha fazla tüyo gelmedi. Hal böyle olunca izleyici Dahil Zahide Yetiş herkesin markajına girdi diyebiliriz. Eğer olursa Zahide Yetiş’in evliliği ile ilgili tüm detayları bu yazımızda toplamayı hedefliyoruz. Bu konuda katkılarınızı da YORUMUNUZ bölümüne yapabilirsiniz.

Zahide Yetiş

Zahide Yetiş

Etiketler: , , , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap