Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Kocamın Ailesi Miray Seray Kaya Kim?

Kocamın Ailesi Miray Seray Kaya Kim?

Miray Kocamın Ailesi

Fox Tv de yeni başlayan Kocamın Ailesi dizisi, sıcak bir aile dizisi olma yolunda. 17.07.2014 Perşembe akşamı ikinci bölümüyle ekranlara gelecek dizi şimdiden sabırsızlıkla beklenir oldu. Dizide birçok ünlü ve tecrübeli tiyatro kökenli ismin yanında genç ve gelecek vaat eden isimlerde göze çarpıyor. Kocamın Ailesi dizisinde erkesi ve asi görünüşüyle evin ergen kızını MİRAY ismiyle canlandıran kız büyük merak uyandırdı. Kocamın Ailesi dizisinde Miray karakteri olarak izlediğimiz isim Seray Kaya. Seray Kaya’nın bu rolle bir çok teklif alacağı su götürmez. Çünkü Kocamın Ailesi dizisinde Miray rolunde oldukça başarılı. Merak edenler için Kocamın Ailesi Miray’ı oynayan Seray Kaya’yı sizler için tanıtmak istedik.

4 Şubat 1991 İstanbul’da doğan Seray Kaya, oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Akademisinde almış, çeşitli isimlerden oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir. Huzur Sokağı Rezzan karakteriyle oyunculuğa adım adan Seray Kay için Kocamın Ailesi dizisi Miray tiplemesi zıplama taşı olabilir.

Seray Kaya Boyu: 1.65cm
Seray Kaya Kilosu : 53 kg

kocamın-ailesi-miray

Seray Kaya Kim?

kocamın-ailesi-miray foto

Etiketler: , , , , , , ,

2 Yorum yapılmış " Kocamın Ailesi Miray Seray Kaya Kim? "

  1. sefa dedi ki:

    seray abla seni çok mereak edeiyorum . nasılsın bi gün yerini söyle gelip imzanı ve seninle fotoğraf çekilmek istiyorumda adım sefa 12 yaşındayım lütfen.

  2. sefa avcı dedi ki:

    seray abla lütfen ev telefonunuzu verin zaten faceden” de konuşuyoruz adım sefa yaş:12 zaten biliyordun ….. lütfen …….. ne olur…

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap