Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Kiraz Mevsimi Öykü [ Özge Gürel] Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü [ Özge Gürel] Kimdir?

Özge Gürel Kiraz Mevsimi  [Öykü] Kim?

Yaz sezonunda Fox Tv’nin yayınlamaya başladığı Kiraz Mevsimi dizisi daha ikinci bölümü olmasına rağmen bir anda hakkında en çok konuşulan dizi olmayı başardı. Haliyle baş rol oyuncuları da bu ilginin odağına yerleşti. Kiraz Mevsimi dizisinde Öykü karakterini oynayan isim Özge Gürel, ekranlara yeni sayılabilecek isimlerden olduğundan en çok merak edilen isim oldu. Zira Kiraz Mevsimi Öykü rolünde ki Özge Gürel’in yaşından, doğum yerine, oynadığı diziler gibi sanatçıya dair bir sürü soru sıralanmaya başladı. Bizlerde Kiraz Mevsimi’nin Öykü’sü Özge Gürel’i sizleri tanıtmak istedik.

Özge Gürel Doğum yeri ve tarihi : Silivri İstanbul (d.1987)
Özge Gürel Boyu       : 1.70cm
Özge Gürel  Kilo    :  55 g

Daha önceki yazımız, son satırımıza dikkat lütfen :))

Medcezir Ada Kim? Özge Gürel Kimdir?

05 Şubat 1987 (27 yaşında) doğumlu olan Özge Gürel İstanbul Silivri de dünyaya gelmiş. Beykent Üniversitesi’ne uluslararası ticaret bölümü mezunu alan Özge Gürel. Tesadüfen oynadığı Kızım Nerede dizisindeki Zeynep karakteri ile  yakaladığı başarının ardından Kendini oyunculuk yönünde geliştirmeye başladı. Şan, diksiyon, dans, oyunculuk vb. eğitimler ile kendini geliştirmeye çalışan Özge Gürel için Medcezir dizisinde oynayacağı Ada karakteri oyunculuk hayatı için dönüm noktalarından olacak diyebiliriz. Çünkü reyting oranı oldukça yüksek ve sürekli gözler önünde olan Medcezir dizisi sayesinde kendini ispatlayabilirse yeni teklifler almaması imkansız.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7oQxEz_Jkog[/youtube]

Kiraz Mevsimi Öykü [ Özge Gürel] Kimdir?

Kiraz Mevsimi Öykü [ Özge Gürel] Kimdir?

Etiketler: , , , ,

3 Yorum yapılmış " Kiraz Mevsimi Öykü [ Özge Gürel] Kimdir? "

  1. Ozge dedi ki:

    Ozge abla ben senin ve ayzin hayraninizim.lutfen bana cep numarani verermisin.ailemle istanbula geleceyiz.oyuzden soruyorum lutfennn ozge abla soyle numarani.

  2. Ozge dedi ki:

    Ozge abla lutfen

  3. Ozge dedi ki:

    Merhaba ozge abla lutfen bir cevab ver lutfen

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap