Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Güzel Köylü Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Güzel Köylü Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Güzel Köylü Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Star Tv yaz aylarına girerken lokomotif dizilerinin son bulması yada sezon finali yapmasıyla yeni diziler ile bu boşluğu doldurmanın peşinde. Star Tv’nin fragmanını yayınladığı ve yakın zamanda başlayacağını duyurduğu dizi Güzel Köylü olacak. Adına yakışır bir başrol oyuncusuna sahip bu isim dizilerin aranan ismi Gizem Karaca, Güzel Köylü dizisinde Gizem Karaca‘ya eşlik edecek jönler ise Mehmet Ali Nuroğlu, Berk Cankat, Ahmet Mümtaz Taylan ve  Ali İpin olacak.

Güzel Köylü dizisi, tam bir şehirli olarak yetişen Gül’ün (Gizem Karaca) İstanbul’un yoğun temposundan sıkılıp üstüne üstlük  evlenmek üzere olduğu sevgilisi tarafından da aldatıldığını düşünüp, Muğla’ya Güzelköy adlı bir köye gitmesi ve orada başına gelenleri eğlenceli bir aşk hikayesi ile anlatıyor…

Star tv resmi sayfasında yayınlanan Güzel Köylü dizisi hakkında ki yazıdan alıntı yapılmıştır.

İstanbul’un keşmekeşinden bunalan Gül (Gizem Karaca) yeter artık deyip İstanbul’u terk edip Muğla’ya, Güzelköy’e yerleşiyor. Gül’ün İstanbul’u terk edişindeki tek neden elbette bu değil. Çünkü evlilik hazırlığı yaptığı sevgilisi Kaan’ın (Mehmet Ali Nuroğlu) ihanetine uğradığını düşünüyor. Dünyası yıkılan Gül’e aynı gün Güzel Köy’den İstanbul’a gelen Cemal (Berk Cankat) tarafından bir mektup getiriliyor. Gül mektubu okuyunca Güzelköy’de yaşayan ve babaannesi olduğu iddia edilen bir kadından, Sultan Ana’nın (Zerrin Sümer) varlığından haberdar oluyor. Zaten İstanbul’dan kaçıp gitmek isteyen Gül’de, Cemal’in getirdiği mektup rehber oluyor. 

Tam bir kentli olarak yetişmiş olan Gül, köye geldiğinde kendisini yeni bir kaosun içerisinde buluyor. Çünkü Cemal, babası Hüsnü’nün (Ahmet Mümtaz Taylan) zoruyla evlendirilmek istediği köylü kızı Kamuran’a (Esin Civangil) nikah masasında ‘Hayır’ diyor ve köy karışıyor. İstanbul’un karmaşasından kaçıp huzura gittiğini sanan Gül, daha da karmaşık bir yere geldiğini sanınca geri dönmek istiyor ancak bu sefer de İstanbullu sevgilisi Kaan’ın peşinden köye geldiğini görünce O’na inat köyde yaşamaya karar veriyor. 

Zamanla aslında köyün çok da güzel bir yer olduğunu anlayan Gül, köylü Cemal’e gönlünü kaptırınca olanlar oluyor. Cemal’in nikah masasında hayır demesinin sebebinin de kendisi olduğunu öğrenince köyde dillere destan yepyeni bir aşk başlıyor.

Güzel Köylü

Güzel Köylü

Güzel Köylü 1. Bölüm Fragmanı

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fAIpFTV8nXY[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pppz5cZcjeU[/youtube]

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap