Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Senem Kuyucuoğlu Kimdir?

Senem Kuyucuoğlu Kimdir?

Senem Kuyucuoğlu Kim?

Sıra dışı yaşantısı ve haberleri ile gündemden düşmeyen isim Senem Kuyucuoğlu, en son Amerika’da katıldığı partilerde uyuşturucu kullanırken çekilmiş fotoğrafları ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Uyuşturucu ile haber ve görüntülerin ardından kendi isteği ile  özel bir hastanede uyuşturucu tedavisi görmeye başlayan genç model, hatalarının farkına varmış ve yeni bir hayat için yelken açmak için hazırlıklara devam ediyor. Peki magazin dünyasına sürekli olarak malzeme veren Senem Kuyucuoğlu kimdir? Nasıl ünlü oldu gibi bir takım soruların cevaplarını yazımızda derledik.

22 Eylül 1990 İzmir doğumlu olan Senem Kuyucuoğlu İzmir’in kızlarının güzelliğini adeta tescilleyen güzellerden. Boyu 1,84 m olan Senem Kuyucuoğlu oldukça uzun bir manken ve bacak boyu 123cm.

Senem Kuyucuoğlu modelliğe 14 yaşında başladı. 2006 yılında, henüz 15 yaşını doldurmamışken Deniz Akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katıldı ve burada ikinci oldu. 2007 yılında Best Model of  Turkey yarışmasında “Türkiye’nin en iyi modeli” seçilen Senem Kuyucuoğlu, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasına Türkiye adına katıldı ve burada da “Dünyanın en iyi ikinci modeli” seçildi.

Bacak boyu 123 cm olan Senem Kuyucuoğlu, modellik yarışmalarında elde ettiği derecelerin ardından kariyerine devam etti. Çeşitli defile ve organizasyonlarda yer aldı. 2009’un Mart ayında Fashion One TV’nin ekran yüzü olan Kuyucuoğlu, yine aynı kanalda Moda Polisi adlı moda programını sundu. Nisan 2009’da katıldığı Miss Turkey 2009 yarışmasında ikinci olan Senem Kuyucuoğlu, Türkiye’yi Kâinat Güzellik Yarışması’nda (Miss Universe) temsil etme hakkını elde etti. 24 Ağustos 2009’da Bahamalar’da yapılan Kâinat Güzellik Yarışması öncesi rahatsızlanan Kuyucuoğlu, podyuma iğne olarak çıkarak Türkiye’yi temsil etti; ancak dereceye giremedi.

Senem Kuyucuoğlu

Senem Kuyucuoğlu

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap