Buradasınız : Ana Sayfa //Yeni Taşıtlar//Mercedes AMG GT

Mercedes AMG GT

Mercedes AMG GT Özellikleri

Güvenliği ve konforu en güzel şekilde birleştiren lüksün adı Mercedes çok kısa bir süre önce Mercedes AMG GT kamuflajlı fotoğraflarını internete sızdırmıştı. Porsche 911’e rakip olarak çıkaracağı AMG GT’yi yavaş yavaş puzlee parçları gibi sunmaya devam ediyor. Kamuflajlı dış görünümün yanında bu kez kamufle etmeden yayınladığı iç dizyanı internette yayınlandı. Dış tasarımı ile göz dolduran Mercedes AMG GT iç dizayn olarakta harikalar yaratmış.

İç dizayn olarak kiremit kızmızısı ve siyah döşemeleri ile harika bir görüntü sunmuş. AMG logosu, aleminyum pedallar, yuvarlak hatlı tuşlar ve havalandırmaları ile herkesin içinde olmayı hayel edeceği bir görüntü mevcut.

Mercedes AMG GT

Mercedes AMG GT

Mercedes AMG GT çift turbo 4 litre V8 motor ile donatılacak gücü ve hızı iliklerinizde hissedebileceksiniz. Ancak Mercedes-Benz olarak bildiğimiz Mercedes, bu kez AMG GT için sadece Mercedes AMG GT ismini kullanmış. Mercedes-Benz AMG GT yerine Mercedes AMG GT ismini kullanması isminin uzunluğundan dolayı bu şekilde kısaltığı yorumları yapılıyor.

Mercedes AMG GT fiyatı

Mercedes AMG GT İç Dizaynı

[youtube]http://youtu.be/7DM46tVoEJI[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/0joh1ssK7ZU[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/8FDSwYnufs0[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/gJoAJ6am7Qw[/youtube]

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap