Buradasınız : Ana Sayfa //Yabancı Film Yorumları//Transformers: Kayıp Çağ -Teaser Fragman

Transformers: Kayıp Çağ -Teaser Fragman

Transformers 4 Film Fragmanı

İzleyicinin çok sevdiği Transformers serisi  dördüncüsü ile 27 Haziran 2014 de beyaz perde de yerini almaya hazırlanıyor. Türkiye de Transformers: Kayıp Çağ adıyla vizyona girecek olan film teaser görüntülerinin yayınlanmasına rağmen büyük ilgi görmeyi başardı. Yine büyük efektler, animasyonlar, bilgisayar hileleri ile görselliğin ön plana çıktığı aşikar olan fragman görüntülerinden Transformers 4: Kayıp Çağ filmi için büyük emek ve para harcandığı anlaşılıyor. Filmde baş rolde aksiyon filmlerinden tanıdığımız Mark Wahlberg yer alıyor.
İlk gelen tepki ve yorumlara göre Transformers 4: Kayıp Çağ, geçmiş bölümlerde olduğu gibi seyirci tarafından beğeniyle karşılaşacak. Heyecan, gerilim, mücadele ve aksiyon filmin başlamasıyla hiç bitmeyeceği Transformers 4 ü, soluksuz izleyebileceğinizi söyleyebiliriz. Belkide bir çoklarına bu kadar zaman ne kadar çabuk geçti dedirtecek türden bir film olacak.
Büyük yapımcıları tüm ayrıntıları ve konu devam bütünlüğü ile aldığı bu tür yapımlar, küçük detayların bile seyirci üzerinde ne kadar etkili olduğunu ve başarı için kaçınılmaz olduğunu bizlere sergiliyor diyebiliriz. Transformers 4 vizyona girdikten sonra film hakkında ki detaylı yorumları yeniden paylaşacağız. Sizlerin değerli yorumlarını da bekliyoruz.

Transformers 4 : Kayıp Çağ

Etiketler: , , , , ,

1 Yorum yapılmış " Transformers: Kayıp Çağ -Teaser Fragman "

  1. webmaster dedi ki:

    Serinin diger filmleri kadar guzel degil bence

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap