Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Kara Para Aşk Elif’in [Tuba Büyüküstün’ün] Dövmesinin Sırrı

Kara Para Aşk Elif’in [Tuba Büyüküstün’ün] Dövmesinin Sırrı

Tuba Büyüküstün’ün [Elif ‘in]Dövmesinin Kara Para Aşk Dizisinde ki Sırrı Ne Olacak?

Kısa sürede kendine kemikleşmiş bir seyirci kitlesi oluşturmayı başaran Kara Para Aşk 4.bölümüyle 2 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 20:00’da ATV’de olacak. Tuba Büyüküstün (Elif) ve Engin Akyürek (Ömer) dizide sır peşin de koşmaya devam ediyor.

Kara Para Aşk dizisi 3. bölümde Roma /İtalya daki evine ve işine para aklamak için kurye olarak gitmek durumunda kalan Elif’in (Tuba Büyüküstün) zor zamanlar geçirdiği sırada rahatlamak için aldığı duş sahneleri geçtiğimiz hafta büyük ses getirmişti. Duş sahnelerinde oldukça cesur bulunan Tuba Büyüküstün’ün en çok sırtındaki esrarengiz dövme merak uyandırmıştı. Senaristlerin usta kaleminden Tuba Büyüküstün’ün sırtında ki dövmenin boş yere gösterilmediğine dair ip uçları 4. bölümde geldi. Komiser Ömer bu dövmenin peşine düşüp yeni bir sırr perdesini kaldırma peşinde olacak. İşte Tuba Büyüküstün Kara Para Aşk dizisinde sırtında gösterilen Dövmesinin sırrı hakkında bazı resim ve doneler yazımızda. Diğer gelişmelerde yayınlandıkça takibimizde yazımızda yer alacak.

Kara Para Aşk

tuba-sırtKara Para Aşk Dövmenin Sırrı

 

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

İntikam Dizisinde Çalan Şarkı
Her Şey Yolunda Merkez
Seksenler 19.03.2013
Medcezir 4 Bölüm 4 Ekim 2013 Cuma
Aramızda Kalsın Dizisinde Çalan Şarkılar
Hayat Şarkısı Dizisinde Çalan Şarkı

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica