Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Kara Para Aşk Elif’in [Tuba Büyüküstün’ün] Dövmesinin Sırrı

Kara Para Aşk Elif’in [Tuba Büyüküstün’ün] Dövmesinin Sırrı

Tuba Büyüküstün’ün [Elif ‘in]Dövmesinin Kara Para Aşk Dizisinde ki Sırrı Ne Olacak?

Kısa sürede kendine kemikleşmiş bir seyirci kitlesi oluşturmayı başaran Kara Para Aşk 4.bölümüyle 2 Nisan 2014 Çarşamba günü saat 20:00’da ATV’de olacak. Tuba Büyüküstün (Elif) ve Engin Akyürek (Ömer) dizide sır peşin de koşmaya devam ediyor.

Kara Para Aşk dizisi 3. bölümde Roma /İtalya daki evine ve işine para aklamak için kurye olarak gitmek durumunda kalan Elif’in (Tuba Büyüküstün) zor zamanlar geçirdiği sırada rahatlamak için aldığı duş sahneleri geçtiğimiz hafta büyük ses getirmişti. Duş sahnelerinde oldukça cesur bulunan Tuba Büyüküstün’ün en çok sırtındaki esrarengiz dövme merak uyandırmıştı. Senaristlerin usta kaleminden Tuba Büyüküstün’ün sırtında ki dövmenin boş yere gösterilmediğine dair ip uçları 4. bölümde geldi. Komiser Ömer bu dövmenin peşine düşüp yeni bir sırr perdesini kaldırma peşinde olacak. İşte Tuba Büyüküstün Kara Para Aşk dizisinde sırtında gösterilen Dövmesinin sırrı hakkında bazı resim ve doneler yazımızda. Diğer gelişmelerde yayınlandıkça takibimizde yazımızda yer alacak.

Kara Para Aşk

tuba-sırtKara Para Aşk Dövmenin Sırrı

 

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Harlem Shake Nedir?
Pis Yedili Bayrampaşa'lı - Beni Affet
Seksenler 66.Bölüm Fragmanı (04 Haziran 2013)
Aşk Ekmek Hayaller Dizisinde Çalan Şarkılar
Serkan Çayoğlu Resimleri
Bugünün Saraylısı Ayşen'in Hala Kızı Kim?

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Türkiye ve dünyada Haber Sırası - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica