Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Muhteşem Yüzyıl Defne [Yasemin Allen] Kimdir?

Muhteşem Yüzyıl Defne [Yasemin Allen] Kimdir?

Şehzade Beyazıd’ın Son Gözdesi Defne Kim?

26 Mart 2014 Çarşamba akşamı Star Tv ekranlarında 129. bölümüyle seyirciyle buluşan Muhteşem Yüzyıl Son Dem tüm heyecanıyla devam ediyor. Dizinin ilk bölümünden beri neredeyse Türkiye deki tüm güzeller rol aldı diyebiliriz. genelde sultanlar, cariyeler, gözdeler rolleriyle karşılaştığımız bu güzeller Muhteşem Yüzyıl’da seyirciye adeta bir defile tadı yaşattılar. İzleyicinin soluksuz seyrettiği dizide ne ararsanız bulabiliyorsunuz. Aşk, ihtiras, güç, ihanet, tutku, entrika, vb. ne varsa Muhteşem Yüzyıl da mevcut. Mevcut olmasına mevcut ama kadrosunun büyüklüğü ve gücüyle tüm bunları izleyiciye tam anlamıyla geçirmesini başarıyor. İşte oyuncu kadrosunu özenle seçen yapımcı firma bu kezde dizide yıldızı iyice yükselen Şehzade Beyazıd’ın haremine gözde bir cariye ekleyerek olayları geliştiriyor. (Venedik’ten kardeşiyle birlikte esir alınan Defne, saraya geliyor ve kardeşinden ayrılıp Bayezid’in haremine katılıyor. Bayezid’in yanında olmak Defne’yi iki seçenek arasında bırakıyor: bir yanda kurtarmak istediği kardeşi, diğer yanda aşık olduğu Bayezid.)

Şehzade Beyazıd’ın gözde cariyesi rolünde Defne adlı izleyeceğimiz kişi Yasemin Allen olacak. Muhteşem Yüzyıl’ın yeni bölümünde merak uyandıran güzel Defne karakteri hakkında akıllara gelen: Muhteşem Yüzyıl Defne kim, Muhteşem Yüzyıl Defneyi kim oynuyor, Muhteşem Yüzyıl Cariye Defne gibi bir çok soruya ışık tutmak adına Merhamet dizisininden tanıdığımız güzel oyuncu Yasemin Allen,hakkında biraz bilgi toplayarak sizlerle paylaştık.

Yasemin Kay Allen  Kimdir?

10 Temmuz 1989 Londra doğumlu olan Yasemin Allen, İngiliz bir baba ile İngiliz asıllı Türk sinema oyuncusu Suna Yıldızoğlu’nun kızıdır. İlkokulu Türkiye’de okuyan Yasemin Allen, 11 yaşında annesiyle birlikte Avustralya’ya gitti ve oraya yerleşti. Queensland Universitesinde Sinema Televizyon bursu kazandı. 2008 yılında Kozmetik şirketi L’Oréal’in Yeni Yüz yarışmasında finalist oldu. Dönüp tekrar Türkiye’ye yerleşti. Şuan dizi ve filmlerde boy göstermektedir.

Muhteşem Yüzyıl Defne

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap