Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Arda Turan’ın Yeni Sevgilisi Şebnem Şayakçı Kimdir?

Arda Turan’ın Yeni Sevgilisi Şebnem Şayakçı Kimdir?

Sinem Kobal‘la beş yıla yakın birlikteliğinin ardından Aslıhan Doğan ismi ile de bu ilişkisi devam ederken ve biter bitmez adı geçen transferin gözdesi olduğu kadar kızlarında gözdesi olmayı başaran Arda Turan hakkında yeni bir dedikodu daha çıktı. Söylenenlere göre Arda Turan gönlünü İstanbul’lu Şebnem Şayakçı adında genç bir bayana kaptırmış. Bu haber magazin ortamında hızla yayılınca adı sanı duyulmamış bu güzel ve alımlı bayan Şebnem Şayakçı, bir anda internet ortamında en çok aranılan isim olduğu gibi, Şebnem Şayakçı kim, Şebnem Şayakçı resimleri, Şebnem Şayakçı nereli, Şebnem Şayakçı kaç yaşında, Şebnem Şayakçı ne iş yapar gibi yüzlerce soruyu akıllara getirdi.

fakat bu haber bir dedikodudan ibaret mi yoksa Şebnem Şayakçı ve Arda Turan ikilisi yeni bir aşka yelken açtılar mı bunu zaman gösterecek. Henüz Şebnem Şayakçı ve Arda Turan‘dan bu ilişkiye dair bir açıklama gelmedi gelirse bu başlık altında sizlerle paylaşacağız.

Şebnem Şayakçı (Arda Turan’ın Yeni Sevgilisi) Kim?

Resmi Facebook profili https://www.facebook.com/sebnem.sayakci  ve  https://twitter.com/SebnemSayakci twitter hesabından takip edebileceğiniz Şebnem Şayakçı hakkında internet ortamında pek fazla bir bilgi mevcut olmamakla birlikte mevcut bilgileri söyle toparlayabildik.

Sabancı Üniversitesi’nden mezun olan Şebnem Şayakçı bir dönem Boran Holding ve Microsoft bünyesinde çalışmış ,şu an da Bankacılık sektöründe çalışmaktadır.

Şebnem Şayakçı

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap