Buradasınız : Ana Sayfa //Egzersiz, Sağlık//Insanity Çılgınlığı Nedir?

Insanity Çılgınlığı Nedir?

Insanity Nedir, Nasıl Yapılır?

Şu anda heryerde insanity çılgınlığı yaşanıyor. Peki nedir bu insanity dedikleri şey? Amerika’lı Shaun Thompson isimli fitness hocasının geliştirdiği insanity çılgınlık anlamına geliyor. Fakat bu çılgınlıkla günde 30 dakikalık çalışma yaptığınızda mükemmel bir vücuda sahip olabiliyorsunuz. Bu çalışmayla diyette yapmanıza gerek kalmıyor. Şu anda milyonların uyguladığı insanityi evinizde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Çünkü hiçbir spor aletine ihtiyaç duyulmuyor. Bu spor tamamen vücudunuzun her yerini çalıştırıyor ve kendi gücünüz ile orantılı bir çalışma yapıyorsunuz.

Shaun Tampson Kimdir?

Amerika’lı fitness hocası Shaun Thampson; Rockin’ Body, Get Real With Shaun T., shaun T’s fit Kids, Hip Hop Abs ve milyonlarca satan Insanity dvdlerinin yaratıcısı. Shaun T. 37 yaşında Roward Üniversitesi Spor Akademisi ile dans ve tiyatro bölümü mezunu. Fitnessa yönelmesinin nedeni öğrencilik yıllarında 25 kilo alması. Spor salonlarında hocalık yapan Shaun T. Kısa süre için Mariah Carey’in arkasında dansçı olarakta yer almış. Insanitynin yaratıcısı Shaun T.’nin vücudunu görenler hayran kalıyor. Shaun T.’nin iddiası ise “Harika bir vücut için 60 gün yeter“.

İnsanity nasıl yapılır

Insanity

Insanity Nedir?

Insanity, insanları en iyi fiziksel durumlarına ulaştırmak için hazırlanmış bir spor dalı. Günde 30 dakikanızı ayırarak toplamda 15 çeşit egzersiz sayesinde 1 ay içerisinde istenilen vücut ölçüsüne ne derece yaklaştığınızı farkedeceksiniz. İnsanityin en güzel tarafı ise spor salonuna gitmeden, evinizde ve hiçbir alet edavata gerek duymadan sadece kendi vücut direnciniz ile kullanarak yapıyor olabilmeniz. Yapmanız gereken tek şey antrenman süresince temponuzu hiç düşürmeden yapılan hareketlere ayak uydurmanız. Şimdiden hepinize iyi sporlar, sağlıklı yaşamlar…

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Ağız Kokusunu Önlemenin Yolları
Kahvenin En İdeal Zamanı
Piston Eller
ALS Hastalığı Nedir?
Zumbaya Dair Her şeyi Bulabileceğiniz Yeni Bir Site zumbafitness.club
Aç Karnına Su İçmenin Faydaları

Etiketler: , , , ,

2 Yorum yapılmış " Insanity Çılgınlığı Nedir? "

  1. Erkan dedi ki:

    Yazı güzel olmuş ama diyet yapmadan, yediklerine dikkat etmeden özellikle fazla kilosu olan insanlar zayıflayamaz. Yanlış bilgi vermeyin. Bu programla beraber yağ, karbonhidrat ve şekerlerden, Gazlı içeceklerden ve benzeri kilo yapıcı yiyeceklerden tüketmemeniz gerekir. Programın amacı yağ yakmak ve vücudu forma sokmaktır. Ki sokuyor da. Çok zor bir programdır ama ben 60 günde dışarı çıkmaktan utandığım vücudumu forma sokacağım diyorsanız bu programdan başka bir şey aramayın derim. Ben de normal kilosundan 20 kilo fazlası olan bir şişmandım ve dışarı çıkmaktan özellikle yaz aylarında çok çekinirdim. Bu programla tanıştım ve hayatım değişti. 60 gün değil devam eden aylarda bile haftada en az 2 kere programın bölümlerini uygularım ve 20- 25 kilo kaybedip, çok fit bir vücudu sahip oldum. Sadece görünüşüm değil formum ve yaşam kalitem de arttı. Diyetime çok dikkat etmiyorum ama aşırı yemekten ve şeker, yağlı yiyecekler, karbonhidratlardan çok az tüketiyorum. 60 gün kendinizi sıkın ve bu zorlu programa katlanın derim. Sonra bana dua edeceksiniz.

    • Araştırıcı dedi ki:

      Erkan bey. Bende bu konuyu çok araştırdım.yapıkan reportajdada aynı şekilde diyet yapmaya gerwk kalmıyor ibaresini görmüştüm. İstersen bir kez daha araştır.

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica