Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Medcezir Ada (Özge Gürel) Kimdir?

Medcezir Ada (Özge Gürel) Kimdir?

Medcezir Dizisinde Ada’yı Oynayan Kız Kim?

Star TV de 27. bölüme ulaşmayı başaran Medcezir dizisinin baş rollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy fora etsede dizide yer alan diğer oyuncu  genç kızlar ve genç delikanlılar özenle seçilen isimlerden. Medcezir’in gençlik dizisi olması sebebiyle rol alan kişilerin güzel, yakışıklı ve düzgün fiziğe sahip olmasına özen gösteren  Ay Yapım, bunu yanında oyunculuk gücü de arıyor. Medcezir dizisnde bu akşam bir kaç sürpriz birden seyirciyi bekleyecek. Bunlardan ilki Yaman (Çağatay Ulusoy) ve Mira’nın (Serenay Sarıkaya) Levent Yüksel’in diziyle aynı adı taşıyan ‘Medcezir’ şarkısını söylemeleri olacak.

Medcezir izleyicilerini bekleyen ikinci sürpriz ise dizisinin kadrosuna yine genç ve güzel bir ismin dahil olması olacak. Medcezir dizisinin 21.03.2014 Cuma akşamı yayınlanacak olan 27. bölümden itibaren kadroya dahil olan bu isim Özge Gürel oldu. Medcezir dizisinde Reyhan Arsen ve Asım Şekip Kaya’nın kayıp kızları Ada rolünde ekranlara gelecek olan Özge Gürel hakkında bilgileri sizin için yazımızın devamında derledik.

Medcezir Ada Kim? Özge Gürel Kimdir?

05 Şubat 1987 (27 yaşında) doğumlu olan Özge Gürel İstanbul Silivri de dünyaya gelmiş. Beykent Üniversitesi’ne uluslararası ticaret bölümü mezunu alan Özge Gürel. Tesadüfen oynadığı Kızım Nerede dizisindeki Zeynep karakteri ile  yakaladığı başarının ardından Kendini oyunculuk yönünde geliştirmeye başladı. Şan, diksiyon, dans, oyunculuk vb. eğitimler ile kendini geliştirmeye çalışan Özge Gürel için Medcezir dizisinde oynayacağı Ada karakteri oyunculuk hayatı için dönüm noktalarından olacak diyebiliriz. Çünkü reyting oranı oldukça yüksek ve sürekli gözler önünde olan Medcezir dizisi sayesinde kendini ispatlayabilirse yeni teklifler almaması imkansız.

Özge Gürel Özge Gürel foto

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap