Buradasınız : Ana Sayfa //Oyunlar//Sabri Reyiz Zıpla Oyunu Oyna Android

Sabri Reyiz Zıpla Oyunu Oyna Android

Sabri Reyiz Zıpla Oyunu ( Sabri Sarıoğlu)

Galatasaraylı futbolcu Sabri Sarıoğlu namı değer Sabri Reyiz, hakkında en çok espri yapılan futbolcudur diyebiliriz. Zira bunda Galatasaray taraftarının bile bu esprilere yer vermesinin etkisi var. Bunda en çok aldığı toplar ile son sürat atağa geçmesi hatta hızını alamayıp topla outa çıkmasının yanında kaleyi bir türlü bulmayan şutlarının da etkisi büyük bu şöhrete dönüştü diyebiliriz. Birde sosyal medya da nasıl yaratıcı fikirler ve espriler üretiliyor tanık olmuşsunuzdur. Ama Sabri Reis lakaplı Sabri Sarıoğlu, tüm bu yaşananlara rağmen efendi kişiliğini ve esprilere olan yaklaşımını değiştirmeden yoluna devam etti. İşte fenomen haline dönüşen Sabri Reyiz karakterinde yola çıkan oyun yapımcıları android ortamın da oynanabilecek ücretsiz bir oyun geliştirdiler. Bu oyunun ismi de Sabri Reyiz Zıpla oldu. Oldukça eğlenceli bir müzik eşliğinde Sabri Reyiz aşağı düşürmeden en yüksek puanı toplamak için mücadele edilen bu oyun bakalım nasıl ilgi görecek?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidturkey.sabrireyiz

Adresinden ücretsiz olarak yükleyebileceğiz bu oyun hakkında görüşleriniz ide bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden keyifli dakikalar dileriz..

sabri reyiz oyunu

sabri reyiz oyunu

Benzer Yazılarımız:

Clash Of Clans
Clash Of Clans Klanlar Savaşı Nasıl Yapılır?
2014 Yılının En İyi Mobil Oyunları
LoL, İkariam ve Tribal Wars Kaydolma Hakkında

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica