Buradasınız : Ana Sayfa //Güncel Haberler//SHGM Personel Alımı

SHGM Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı Başvuru Formu

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün (SHGM) resmi internet sitesinden yayınladığı duyuruda Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti, Uçuş Teknisyeni ve Helikopter Makinisti alacağını duyurdu. Adayların burayı tıklayarak  indirebilecekleri İş Talep Formu’nu doldurarak en geç 21 Mart 2014 Cuma günü saat 16:00’a kadar “Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü, gelen evrak birimi Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:128/A 06570 Maltepe/Ankara” adresine şahsen yada son başvuru tarihinde Genel Müdürlüğe ulaşacak şekilde posta yolu ile yapabilirsiniz. Tarihi geciken müracaatlar ve postalar dikkate alınmayacaktır.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Personel Alımı

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü

Başvuru ve işlemler sırasında gerçeklik dışı beyanda bulunan veya eksik evrak ile başvuru yapanların tespiti halinde müracaatlar geçersiz sayılacak, yerleştirilmiş olsalar dahi işlemler iptal edilecektir. Bu durumdaki adaylar için genel hükümler çerçevesi dahilinde yasal işlem yapılacaktır.

Müraacat Etmek İsteyenler İçin Aranan Şartlar

20140316-145026.jpg

Benzer Yazılarımız:

2D - BOSTANBAŞI- ARMAKENT / Malatya
On Numara 1 Temmuz 2013 Çekilişi
İl İl Bayram Namazı Vakitleri
Hakkımızı Vermeyenlere de Oy Yok Diyen Assubaylar
İşaret Dili ile "Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi"
2 Ocak 2015 Cuma Tatil mi?

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica