Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Hürrem Sultan Kaçıncı Bölümde Ölecek?

Hürrem Sultan Kaçıncı Bölümde Ölecek?

Hürrem Sultan Ne zaman ve Nasıl ölecek

Türk halkının tarihi dizlerle öğrenme çabasının bir eseri olan bir yandan da prodüksiyonunun gücü yadsınamayacak Star Tv’nin fenomen dizisi Muhteşem Yüzyıl 127. bölüme ulaştı. Dizide bir ara yaşanan krizle Hürrem Sultan karakterini Vahide Perçin (evlilik soy adı Gördüm) oynamaya başlamıştı. Dizinin giderek finale yaklaşmasıyla merak uyandıran konuların başında Hürrem Sultan Ne zaman ve Nasıl ölecek soruları oldu?

Muhteşem Yüzyıl Hürrem Sultan Ne Zaman Ölecek?

Muhteşem Yüzyıl dizisi Star Tv ekranlarında birbirinden heyecanlı bölümleri devam ediyor. Muhteşem Yüzyıl’ın bu akşamki yayınlanacak olan 127. bölümünde yine sürprizlerle dolu bir bölüm bizleri bekliyor. Muhteşem Yüzyıl‘da Şehzade Mustafa ve Şehzade Cihangir‘in ölmesinden sonra Hürrem Sultan’ın da ölüm tarihi sonunda belli oldu.

Hürrem Sultan ne zaman ölecek

Hürrem Sultan

Televizyon eleştirmeni Oya Doğan Kanaltürk‘te yayınlanan “İkinci Sayfa” programında Muhteşem Yüzyıl’ın gelecek bölümleriyle ilgili müthiş tüyolar verdi. Bu tüyolarda en çok dikkat çeken açıklama ise Hürrem Sultan’ın yedi hafta Sonra yani 134. bölümünde öleceğini söyledi.

Muhteşem Yüzyıl 127. Bölüm Fragmanı

http://youtu.be/FeM6JWBxFVo

Google'dan Gelen Aramalar:

Benzer Yazılarımız:

Seksenler'de Çalan Şarkı Mithat Körler - Güneşimi Kaybettim
Medcezir Dizisi Yaman Sevdim Seni Bir Kere
Yaman ve Mira'nın Söylediği Medcezir Şarkısı 21.03.2014
Günahkar Dizisinde Çalan Şarkı
Sevdam Alabora Dizisinde Çalan Şarkılar
Kaderim Yazıldığı Gün Oy gelin gelin sevdalı gelin öldürdün beni 14.04.2015

Etiketler: , , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica