Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Düşler ve Umutlar Dizisinde Çalan Şarkılar

Düşler ve Umutlar Dizisinde Çalan Şarkılar

Fox TV’nin yeni dizi ‘Düşler ve Umutlar‘ ın tanıtım fragmanları yayınlanmaya başladı. Sıcak Yuva Çocuk Yetiştirme Yurdu tabelası altında yaşananları anlatacak Düşler ve Umutlar dizisi, İngiliz yazar Charles Dickens’ın ünlü romanı ‘Oliver Twist’ten uyarlanarak ekranlara taşınacak. Şimdiden acı ve göz yaşının eksik olmayacağını gösteren tanıtımlar bile umarısız bir farkındalık yaratır. Bir şekilde buralarda büyümek zorunda kalan çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını dört dörtlük karşılasak bile sevgiye ve ilgiye olan ihtiyaçlarına nasıl cevap verilir sorusunu muhakkak kendi kendimize sormalıyız. Öncelikle buralarda çalışan ve görev alan insanların bu çocukları karşılıksız sevmeleri gerekiyor. Toplum olarak bizlerde fert fert aile aile buraları ziyaret eerk onlarla vakit geçirerek bir nebze de olsa dertlerine, kederlerine ya da mutluluklarına ortak olmalıyız. Umarım Düşler ve Umutlar dizisi bu yolda bir adım atabilmemiz için uyuyan kalbimizi uyandırabilir.

Düşler ve Umutlar Dizisi Müzikleri

Son dönem de ardı ardına ekranlara gelen dizileri takip etmek bizim işimizken bile bizi  zorlarken bu hıza ayak uydurmaya çalışıyoruz. Konu başlığımız altında Düşler ve Umutlar dizisinde yer alan müzikleri toplayarak tek bakışta bütün diziyi takip ederek iletişimin yanında yorumları da almak istiyoruz.

Hayat bize bazen bataklıkta açan gülleri, bazen de gül bahçesindeki bataklığı gösterir…
Düşlerin ertelendiği, umutların yitirildiği şehirde yalnız bir çocuk. İtilip kakılan, hayata tutunmak için insanüstü bir savaş veren Yusuf’un hikayesi… içindeki meleğin karanlık sokaklarda kaybolmasına izin vermeyen Yusuf’un mücadelesi yakında FOX’ta!

Düşler ve Umutlar

)

Etiketler: , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap