Buradasınız : Ana Sayfa //Türk Film ve Yorumları//Erhan Güleryüz’ün Filmi Kafkas

Erhan Güleryüz’ün Filmi Kafkas

Kafkas Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ayna Grubu’nun solisti olarak tanınmasının yanında güneş gözlüğünü hiç çıkarmamasıyla da gizemli yanını koruyarak ünlenen Erhan Güleryüz, uzun süredir sessizliğini koruyordu.

Son günlerde ekranlarda adını duymaya başladığımız ve ilerleyen günlerde sık sıkta duyacağımız Erhan Güleryüz beklenenin aksine müzik sahnelerinin aksine beyaz perdede yer alacak. Hatta daha da ileriye giden Erhan Güleryüz gerçek bir hikayeden esinlenerek yazdığı  filmin senaryosu ve yönetmenliğini de yapmış.“Kafkas” adlı  filminin çekimlerinin bir bölümü Azerbaycan’da gerçekleştirilmiş ve baş rolde de yer alan Erhan Güleryüz, Azerbaycanlı bir savaş gazisini canlandırıyor.Kafkas filminde Erhan Güleryüz’e  Tuğçe Kazaz, Hasan Kaçan ve Koray Mincinözlü eşlik ediyor.
Kafkas adlı film, Azerbaycan’daki Karabağ Savaşı sırasında aldığı kurşun yarasının kendisini ölüme götürdüğünü öğrenen müzisyen “Hazar Kafkas”ın hikayesini konu alıyor. Adım adım sona yaklaşırken karşısına çıkan ve Hazar’ın aşık olduğu ilkokul öğretmeni “Nehir (Tuğçe Kazaz)”  ile olan durumu da filmde büyük merak uyandıracak.
2014 yılı Nisan ayında vizyona girmesi planlanan “Kafkas” filmi ile beraber Erhan Güleryüz’ün yeni parçalarından oluşan filmin soundtrack albümü yapıldığı bilgisi de verildi. Sevenleri açısından diğer bir dip notta Erhan Güleryüz’ün, ilk defa güneş gözlüklerinı çıkarmış olarak izleyici karşısına çıkacak olması. Anlaşılan Erhan Güleryüz ilk filmi Kafkas için elinde ki tüm kozları seferber decek. Bakalım 12 Mart 2014 de ilk galası yapılacak film, galaya katılanlar ve sinema eleştirmenlerinden nasıl bir not alacak.

Erhan Güleryüz-Kafkas- Ayna

Erhan Güleryüz Kafkas Filmi Fragmanı

[youtube]http://youtu.be/9ZM0dd8diK8[/youtube]

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap