Buradasınız : Ana Sayfa //Magazin Haberleri//Nihat Doğan Kime Sardı?

Nihat Doğan Kime Sardı?

Nihat Doğan’dan Tövbe Et Çağrısı Geldi

Sanat camiasının en ağar abilerinden olan Nihat Doğan sessizliğini bozdu. Nihat Doğan en son Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e sarmış ve çok uzun bir süre sessiz kalmıştı. Bu kez sardığı isim ise dünya çapında bir star olan Justin Bieber. Nihat Doğan umrede çektirdiği bir fotoğrafın altına Justin Bieber’e tövbe edip kurtuluşa ermesi konusunda bir tweet attı.

Nihat Doğan’ın en ünlü sözlerinden olan “benim memleketimin koyunu Avrupalının koyunundan daha anlamlı bakar, duvarda resmimiz alemde ismimiz var, aygıda sıfır hatayla oynarım, önüme trilyarlar serseydiniz, siz sahte okeyler size cok teşekkür ediyorum” gibi söylediği sözler bir çok kişi tarafından taklidi yapılıp, sözleri sosyal ortamlarda paylaşıldı.

Nihat Doğan justin biebere çağrı

Nihat Doğan

İsmi uyuşturucu ve alkolle ayrıca yaptığı tacizlerle sürekli gündemde olan Justin Bieber‘e tövbeye çağıran Nihat Doğan böylelikle sessizliğini bozmuş oldu. Doğru yola ulaşmanın, kurtuluşun tövbeden geçtiğini dile getiren Nihat Doğan yine gündemde en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.

Nihat Doğan’dan Justin Bieber’e tövbe et çağrısı geldi Nihat Doğan kime tweet attı Justin Biebere anlamlı mesaj Nihat Doğan geyikleri Nihat Doğan’dan tövbe at çağrısı

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap