Buradasınız : Ana Sayfa //Dizi//Fox Tv Düşler ve Umutlar Dizisinde Çalan Şarkılar

Fox Tv Düşler ve Umutlar Dizisinde Çalan Şarkılar

Düşler ve Umutlar Dizisinin Konusu ve Karakterleri

Fox Tv ekranlarında başlayacak yepyeni bir dizi Düşler ve Umutlar sizleri bekliyor. Limon Yapımın yepyeni dizisi Düşler ve Umutların tanıtım fragmanı yayınlandı. Şu anda dizinin yayın tarihi hakkında net bir bilgi olmamasına karşın Şubat ayı sonuna kadar yayına verilmesi bekleniyor. Dizi dünya klasiklerinden Oliver Twist romanından uyarlanan Düşler ve Umutların oyuncu kadrosu, karakterleri ve dizinin konusunu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Dizide çalan şarkıları sizler için bu başlık altında toplayacağız.

Düşler ve Umutlar konusu

Düşler ve Umutlar

Oliver Twist romanının baş kahramını Oliver’i Yusuf karakteri ile Berkehan Tüter canlandıracak. Düşlerinin ve Umutlarının peşinden sonuna kadar koşan 7 yaşındaki çocuk. Sevmeyi bilen, insanlara ne olursa olsun güvenen, dürüst, hayatın kalleşliğine karşın kötü yolları seçmeyecek kadar soylu bir çocuk.

Dizideki Çakı karakterini ise Kuzey ve Güney dizisinden tanıdığınız Çağdaş Onur Öztürk canlandırıyor. Çakı 30 – 35 yaşlarında yakşıklı, karizmatik ancak azılı bir hırsız rolü ile karşımıza çıkacak. Psikopat bir karaktere sahip olan Çakı, herkesin çekindiği ve korktuğu bir kişilik. Çakı karakterinin sevgilisi ise Asya.

Asya karakterine Gamze Karaman can veriyor. Asya 25 yaşlarında herkesin dikkatini çekecek kadar güzel bir bayan. Ancak onun hayatında çocukluğundan beri aşık olduğu ve gerekirse onun için canını seve seve verebileceği taptığı bir erkek var o da Çakı. Asya’nın ölüme gidebileceği bir kişi daha var o da 7 yaşındaki Yusuf.

Dizide daha çok karakter can buluyor ancak diğer bir önemli karaketer ise Musa rolündeki Mustafa Uğurlu. Musa 60 yaşına merdiven dayayan ‘güçlü olan hayatta kalır, büyük balık küçük balığı yutar’ prensibiyle yaşadığı için oldukça kurnaz. Hayatında para için yapamayacağı çirliklik olmayan Musa, her türlü kirli kazanç saylayıp zengin olmasına rağmen, sefil bir hayat yaşayacak kadar da cimri.

Düşler ve Umutlar Fragmanında Okuduğu Şiir

Dünya nasıl bir yer Anne,
Sokaklar kadar soğuk mu?
Yalnızlık neye benzer,
Benim kadar çocuk mu?
Öğretsene bana Anne,
Korkular bulut olup rüzgarla kaybolur mu
Kimsesiz bir çocuğun hayalleri olur mu?

http://youtu.be/nU4rwfXuTB4

Benzer Yazılarımız:

Benim Hala Umudum Var Dizisi 15 Temmuz 2013
Çocuklar Duymasın Dizisi Yakında Fox Tv'de
Fenomen Dizi Çok Yakında Fox Tv'de
Kadim Dostum Dizisinde Çalan Şarkı
Paramparça Dizisinde Çalan Şarkı
Beş Kardeş Ne Zaman Final Yapacak?

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica