Buradasınız : Ana Sayfa //Eğitim//Türk Hava Kurumu Üniversitesi Hava Ulaştırma Fakültesi

Türk Hava Kurumu Üniversitesi Hava Ulaştırma Fakültesi

Hava Ulaştırma Fakültesi( İzmir-Selçuk Kampüsü)

Türk Hava Kurumu Üniversitesinin İzmir-Selçuk Kampüsü bünyesinde açılan Hava Ulaştırma Fakültesi 2015 yılında eğitim-öğretime start verecek. Pilotaj ve Hava Trafik Kontrolör eğitimi verecek Hava Ulaştırma Fakültesi, öğrencilerine uygulamalı eğitim verilmesi için Selçuk kampüsü bünyesinde uygulama laboratuvarları (hangarlar, kule, simülatör, operasyon binası, brifing salonu) da bulunmaktadır.

Özellikle az bilinen mesleklerden biri olan Hava Trafik Kontrolörü olmak isteyenler için bulunmaz bir kampüs ve fırsat olacak Hava Ulaştırma Fakültesi için üniversite tercihlerinizin ilk sıralarına yazmanızı öneririz. 

Havacılık sektörünün hızla büyümesi, gelecekte  havacılağa olan talebin ve ihtiyacın artmasıyla meslek seçiminde havacılık sektörüne yönelik seçimlere yer vermek oldukça akıllıca olacak gibi görünüyor. Özellikle ailelerin Türk Hava Kurumu Üniversitesi bünyesinde bulunan fakülteleri ve öğretim veren branşları mercek altına almasını tavsiye ederiz. Böylece gençlerin ilgisini çekecek ve sektörde çığ gibi büyüyen ihtiyaca yönelik mesleklere çocuklarını yönlendirebilirler.

Hava Ulaştırma Fakültesi

Benzer Yazılarımız:

444ÖSYM (444 67 96/ÖSYM)
Plebisit Ne demek? Plebisit Kelimesinin Anlamı
2013 Sonbahar ALES Başvurusu Ne Zaman?
ANDIMIZIN TARİHİ
Bulgarca Türkçe Çevirisi ve Text Çeviri Uygulamalar
Okullar Ne Zaman Kapanacak Haziran 2015

Etiketler: , , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap