Buradasınız : Ana Sayfa //Moda//Burçlara Göre Saç Renkleri

Burçlara Göre Saç Renkleri

 Burcunuza Göre Saç Renginiz Ne Olmalı?

Koç burcu: özgürlük denince akla gelen ilk burç koç burcudur sanırım. Koç burcu için en kötü şey yasak konulması. Koçun özgür ruhu için en rahat şekilde kullanılabilecekleri saç kesimi olması ve dikkat çekmeyi seven kızıl saç rengi en ideal olanı.

Boğa burcu: Sabırlı, gerçekçi, güvenilir ve dirençli bir karakter tanımlaması kısaca boğa burcunu anlatıyor. Bu yüzden boğaların saçlarıda doğallıktan yana, abartılı renk ve dikkat çekici kesimler size göre değil. Saç renklerine gelecek olursak sarı ve açık kızıl renk ideal renkleriniz arasında.

İkizler burcu: Motonloğu sevmeyen ikizler değişkenlikten yana olmasından dolayı saçlarında sürekli değişiklikler yapmayı severler. Saçları için kolay şekil verebilecekleri saç kesimini ve genelde gölgeli ve röfleli saçlar tercihleriniz arasında…

Burcunuzun saç rengi

Burcunuza Göre Saç modeli ve Rengi

Yengeç burcu: Özgürlüğüne düşkün ancak değerlerine ve alışkanlıklarına bağlı olan yengeç burcu ise genelde uzun saçları tercih ederler. İstediklerininde kendilerini gizlemek için uzun saçları daha çok tercih ederler. Saç rengine gelecek olursak açık kumral renk en sevilen renkler arasında.

Aslan burcu: Aslan nasıl ki ormanların kralı ise sizde göz önünde olmayı seven burçsunuz. Sizi görenler imrenmeli ve beğeni ile size bakmalı. Saç renkleriniz arasında açık kumral ve fındık kabuğu ön plandaki renkler.

Başak burcu: Düzen ve disiplinin göstergesi başak burcu asla dağınıklık ve pasaklılığı sevmezler. Bu sebeple herzaman bakımlı ve özen gösterilmiş saçlar ile sahnedesiniz. En sevilen renkler arasında ise platin sizlerin rengi.

Terazi burcu: Lüksü ve konforu bu kadar seven ama bunları göstermekten ve abartmaktan yana olmayan terazi burçları ise sade ve şık kesim saçlardan yana. Terazi burcu için en ideal renk kumral rengi ve kumral tonları.

Akrep burcu: Akrep soğuk bir hayvan olsada burcunda bu özelliklerin tam aksini taşıyan akrep burçları yapı itibari ile cana yakın ve sıcak kanlı insanlar. Tutkulu ve gizemi seven akrep burçlarının saç kesimleri genelde küt kesim saçlar. Gözde renkleri ise siyahi renklerden oluşmakta.

Yay burcu: Kontrolü ve kontrol etmeyi seven yay burçları özgürlüğüne düşkün burçlar arasında. Saçlarınızın genelde yumuşacık ve kolay taranır şekilde olmasına dikkat etmenizden dolayı jöle, sprey gibi ürünlerden kullanmaktan uzak duruyorsunuz. Saç renginiz ise kumral ve koyu kumral.

Oğlak burcu: Attığı adımlara her zaman dikkat eden sağlamcılık hayat tarzı olan oğlak burcu, çalışkan, güvenilir ve sorumluluk sahibidir. Saçlarınızda da sağalamcılık ön planda olduğundan dolayı jöle ve sprey gibi ürünler sizin ürünleriniz. Saç renkleriniz ise toprak renginin tonlarından oluşmaktadır.

Kova burcu: mücadeleci bir ruha sahip olan kova burcunun diğer özelliklerinden biride prensip sahibi olmasıdır. Sıradışı zevkleri bulunan kovalar herzaman bakım gerrektirmeyen saç kesim modellerini terrcih ederler. Saç renkleri ise violet ve kızıl idealleri arasındadır.

Balık burcu: Duygusallık denince akla gelen ilk burç balık burcudur. Hassas bir yapıya sahip olan balıklar genelde boya ve perma gibi uygulamalardan uzak durmayı tercih ederler. Toprak rengi ve toprak tonları en ideal renkler arasında.

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap