Buradasınız : Ana Sayfa //Pratik Bilgiler//14 Şubat Sevgililer Günü Yardımlaşma Platformu :)

14 Şubat Sevgililer Günü Yardımlaşma Platformu :)

14 Şubat 2015 Sevgililer Günü Tavsiyeleri

Globalleşen, globalleşirken de kapitalleşen dünyanın çarkları arasında kültürler, dinler, değerler öyle birbirine girdi ki artık neyin nereden geldiğine , kökenine ya da neden olduğuna bakmadan kendimizi içinde bulur hale geldik. Noel, Yılbaşı, Anneler günü, Babalar günü, 1 Nisan vb.  bir çok örneğin başında geldiği bu kavramlar zamanla çıkış kaynağına ve geliş yerine bakılmadan benimsendi. Buna bir de maddi açıdan yaklaşan firmaların ve reklamların etkisi eklenince  kartopu çığa dönüştü.

Şimdilerde ise, bugünleri es geçenler bu çığ altında kalmamanın telaşı içinde ter dökmeye başladılar. Yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü için herhangi bir planı ve fikri olmayan ya da son dakika hareket etmek durumda kalacaklar için alternatif olabilecek öneri,yardım, tavsiye yada adına ne derseniz bir arada toplayabilmek adına bu başlığı açtık.

14 Şubat Sevgililer gününe yönelik geniş bir yelpaze olduğu görülse de (güzel söz, çiçek, hediye, takı, oyuncak, şiir,şarkı, sinema ,yemek, konser vb.) önemli olan sevdiğiniz kişi için bunu özel hale getirebilmektir. Burada yapılan paylaşımlar size sadece fikir vermek ve bir örnek teşkil etmesi  amacını taşımaktadır.

14 Şubat Sevgiler Günü için YORUMUNUZ bölümüne kolayca fikir beyanında bulunabilirsiniz. Kendinize ait veya sevgilinize ait yetenek ve özellikleri de göz önünde bulundurarak yapacağınız sürprizler daha etkili olacaktır. Unutmayın her birey farklıdır ve onun için fark yaratmakta sizin elinizde ….
14 Şubat Sevgililer Günü

14 Şubat Sevgililer Günü

valentines-day-wallpaper-14

Etiketler: , , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemap