Buradasınız : Ana Sayfa //Genel Bilgiler//Sosyal Medyada Yeni Akım Neknomination Nedir?

Sosyal Medyada Yeni Akım Neknomination Nedir?

Neknomination Akımı Can Aldı

Sosyal medyada belki de çok basit olarak adlandırılan şeyler bir anda büyük bir akım halini alabiliyor. Sosyal medyada o kadar ilginç akımlar söz konusu ki bazılarının adlarını bile duymamış olabilirsiniz. Doğuşing, milking, Serdar Ortaçing, Batmaning, planking, Angelina Jolieing, çorap akını vs. ve şimdinin gözdesi olan Neknomination akımı. Bu akımlar ilginç olduğu kadar bazıları tehlikeli olabiliyor. Örnek verecek olursak şu anda popüler olan akım Neknomination akımı İrlanda’da 17 yaşındaki bir gencin canına mal olduğu haberleri şu anda bu akımı öne çıkaran nedenlerden biri. Peki nedir bu neknomination?

neknomination akımı nedir

Neknomination Nedir?

Neknomination Nedir?

Neknomination dediğimiz gibi sosyal medyada başlayan bir akım. Kısaca ellerindeki içkiyi bir kerede fondip yapıp videosunu sosyal medyada paylaşmak. Akımın kuralı çok basit bir bardak içkiyi bir dikişte içip o anı videoya çekip sosyal ortamlarda paylaşmak. Sizlere bu ilginç akımlar hakkında daha fazla bilgi vermek maksatlı bir video paylaşıyoruz.

Benzer Yazılarımız:

Gerçek Aşk Nasıl Anlaşılır?
Osmanlı Şerbetinin Tarihçesi
Helikopter Taksi (Helitaksi) Kalkış Zamanları ve Bilet Fiyatları
Başörtülü kadınlar ile playboy kızları aynı diyen yazar Pınar Kür Kimdir?
Çalışanların Maaşları Vergi Nedeniyle 2016 da kaç lira azalacak?
Hamileler En Çok Neler Aşerir ?

Etiketler: , , ,

Copyright © 2011 Uzun Lafın Kısası Yaşamın Tam Ortası | Kareay.com. Tüm hakları saklıdır. - Popüler yabancı diziler ve filmler Rasidera


Yandex.Metrica